Електрика від А до Я 


Introduction » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ » ВИМИКАЧІ ТМ ПРОМФАКТОР

Автоматичні вимикачі Промфактор


Компанія "Західелком", з метою розширення асортименту, розпочало співпрацю з відомим українським виробником низьковольтної продукції: Виробничим підприємством "Промфактор"

Більш ніж десятирічний досвід розробки та виготовлення низьковольтного обладнання дозволив українській компанії "Промфактор" зайняти гідне місце на ринку виробників і комплексних постачальників електрообладнання.

На сьогоднішній день продукція торгової марки «РF» позиціонується за якістю з обладнанням провідних європейських торгових марок; при цьому ціна - доступна українському споживачеві. Продукція торгової марки «РF» користується постійно зростаючим попитом у промислових, будівельних і торгових компаній країни.

 

*Серія ECO - Серія Промфактор ECO, модульна автоматика на 6 кА, характеристики відключення С, від 6 до 63 А.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.)

*Серія Standart - Серія Standart від Промфактор це автоматичні вимикачі від 1 до 100А, на 6 та 10 кА, в яких є можливість  підключення додаткових модульних пристроїв (незалежний розчіплювач, розчіплювач мінімальної напруги, додаткові контакти),характеристики відключення С.  Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.) Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.

*Серія EVO - Серія EVO, це модульні автоматичні вимикачі від Промфактор від 1до 125А, на 10кА, характеристики відключення C, D; вимикачі EVO розраховані на приєднання до них додаткових пристроїв, які значно розширюють функціональність вимикача. Конструкція вимикача передбачає можливість пломбування.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.)Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.

 

 

 

 


M2I5N