Електрика від А до Я 


Introduction » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ ABB

Автоматичні вимикачі ABB


АВВ - одна з найбільших і шанованих компаній в світі, продукція АВВ це найвища якість, з приголомшливо широким асортиментом продукції. За допомогою продукції АВВ можна втілити практично будь-яку задумку, в області електротехніки від найпростішої до найскладнішої. Автоматичні вимикачі ABB (АББ) виготовлені на європейських заводах,тому надійність продукції не викликає сумніву.

Автоматический выключатель ABB basic М характеристики В

*Серія ABB Basic M категорії B - бюджетна версія автоматичних вимикачів АВВ, для використання в житловому і невеликий комерційному будівництві і ремонті. Комутаційною здатністю 4.5кА, 1,2,3,4 полюсние модульні автомати, на струми від 6А до 63А. Автоматичні модульні вимикачі з характеристикою відключення  B служать для освітлювальних мереж та загального призначення.

Модульный автоматический выключатель производства ABB cерии basic M характеристики С

*Серія ABB Basic M категорії С - недорога серія з характеристикою відключення 4.5кА від АВВ, для побутового та дрібно комерційного використання 1,2,3,4 полюсні автоматичні вимикачі на дин-рейку, струми від 6 до 63 ампер. Всі вимикачі виробляються на території ЄС. Автомати категорії С найбільш підходящі для побутового використання.

*Серія ABB HOME SH200 категорії B - виготовлені в Німеччині, одно-, двох, триполюсні низьковольтні автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6кА, на струми від 6 до 40А випускаються спеціально для житлового сектора. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального (побутового призначення).

*Серія ABB HOME SH200 категорії Свиготовлені в Німеччині, одно-, двох, триполюсні низьковольтні автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6кА, на струми від 6 до 40А випускаються спеціально для житлового сектора. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.)

*Серія ABB Compact S200 категорії B - aвтоматичні вимикачі Compact мають рівні габаритні розміри і можливість підключення додаткових пристроїв: незалежний розчіплювач, додатковий контакт та інших. Серія включає в себе 1, 2 та 3 фазні автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6, 10 та 25кА, на струми від 6А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального (побутового призначення).

*Серія ABB Compact S200 категорії Сaвтоматичні вимикачі Compact мають рівні габаритні розміри і можливість підключення додаткових пристроїв: незалежний розчіплювач, додатковий контакт та інших. Серія включає в себе 1, 2 та 3 фазні автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6, 10 та 25кА, на струми від 0.5А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.)

*Серія ABB Compact категорії Daвтоматичні вимикачі Compact мають рівні габаритні розміри і можливість підключення додаткових пристроїв: незалежний розчіплювач, додатковий контакт та інших. Серія включає в себе 1, 2 та 3 фазні автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6, 10 та 25кА, на струми від 1А до 32А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.

*Серія ABB Compact категорії Kaвтоматичні вимикачі Compact мають рівні габаритні розміри і мають підключення додаткових пристроїв: незалежний розчіплювач, додатковий контакт та інших. Серія включає в себе 1, 2 та 3 фазні автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6 та 25кА, на струми від 1А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу K забезпечують відсутність небажаного спрацьовування при пікових струмах до 8xln; завдяки спрацюванню чутливого біметалічного елемента, характеристика типу K захищає чутливе до перевантаження обладнання, забезпечує більш надійний захист.

*Серія ABB Compact категорії Zaвтоматичні вимикачі Compact мають рівні габаритні розміри і мають підключення додаткових пристроїв: незалежний розчіплювач, додатковий контакт та інших. Серія включає в себе 1, 2 та 3 фазні автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6 та 10кА, на струми від 0.5А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу Z, забезпечують захист кіл правління та кіл, що живлять електронне обладнання чутливе до струмів перевантаження та струмів короткого замикання.

*Аксесуари ABB Compact в цьому розділі Ви можете підібрати додатковий блок-контакт, незалежний розчіплювач, і ще багато додаткових пристосувань до серії ABB Copmact.

*Серія ABB S290 - використовується на промислових підприємствах і на великих комерційних об'єктах де споживання електроенергії значно більше, ніж у звичайних умовах житлового комплексу.Серія  включає в себе 1та 3 фазні  автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6 та 10кА, на струми від 80А до 125А.

*Серія ABB S280DCключає в себе 2 та 3 фазні автоматичні вимикачі постіного струму, комутаційною здастністю 6кА, на струми від 4А до 32А. Автоматичний вимикач S280 застосовується для захисту електричних кіл  постійного струму від перевантажень і коротких замикань.

 

 


 

 

MmEyOWZi