Електрика від А до Я 


Introduction » МОДУЛЬНІ КОНТАКТОРИ

МОДУЛЬНІ КОНТАКТОРИ


Модульні контактори  застосовуються для комутації електричних пристроїв різного напрямку, що вимагають великої кількості включень / вимикань: освітлення, системи вентиляції та кондиціювання, електродвигуни насосів, систем опалення.


*модульні контактори ETI - на сьогоднішній день компанія ETI (Словенія) є однією з найбільших світових фірм, яка пропонує продукцію і послуги в області електроустаткування. Модульні контактори ETI- це європейська якість за доступною ціною.


*модульні контактори ABB - модульні контактори ABB розроблені відповідно до міжнародних норм (IEC), Європейськими нормами (EN) і Французькими нормами (NF CUTE, DIN-VDE, BS).В основному вони використовуються в обладнанні будинків, в промисловості та офісах для управління <40 квт AC-1 (лампи розжарювання, люмінесцентні лампи, конвектори, акумулятори, регулювальні системи, печі, сушильні системи), управління невеликими двигунами <15 квт AC-3 (вентиляція, кондиціонування повітря, перекачування, зрошення, автоматизовані системи)


*модульні контактори Moeller - контактори Z-SCH(Moeller) сконструйовані і впорядковані спеціально для монтажу в модульні розподільчі щитки.Вони відрізняються зниженим комутаційним шумом і вібраціями, при високій своїй надійності і контактної силі,контактори Z-SCH невимогливі до місця, завдяки чому контактори Z-SCH повністю відповідають вимогам для використання в офісах і квартирах.


*модульні контактори Hager - відрізняються зниженим споживанням струму і, таким чином, зниженим нагріванням поверхні. Дані контактори застосовуються для комутації електричних кіл освітлення, опалення, вентиляції, а також можуть використовуватися в релейних схемах управління. Це ідеальне рішення для безшумної експлуатації таких об'єктів як лікарні, готелі, житла і багатьох інших. Контактори Hager виробляються на заводі Hager у Франції. Продукція сертифікована, відповідає всім європейським стандартам якості.


*модульні контактори CHINT - модульні контактори NCH8 виробництва CHINT(Китай), без перебільшення можна назвати кращими китайськими вимикачами які є на українському ринку, купивши продукцію компанії CHINT, Ви переконаєтеся що китайська продукція при невеликій ціні може бути надійною.


*модульні контактори ІЕК - модульні контактори КМ торгової марки IEK незамінні при комплектації електроустановок житлових і громадських будівель. Вони застосовуються для автоматичного контролю електричних пристроїв самого різного напрямку: освітлення, кондиціонерів, теплових насосів. КМ використовуються також для автоматизації технологічних процесів на виробництві і системах управління типу «Розумний будинок».

*модульні контактори "Промфактор" - на сьогоднішній день продукція торгової марки PF позиціонується за якістю з обладнанням провідних європейських торгових марок; при цьому ціна - доступна українському споживочеві.

 

 

ZTZiNT