Електрика від А до Я 


Introduction » КОМПЕНСАЦІЯ РЕАКТИВНА

КОМПЕНСАЦІЯ РЕАКТИВНА


*Конденсаторні установки - в 2003 році ТОВ «Західелком» зосередило свою увагу на компенсації реактивної потужності (КРП), що дає можливість зменшити витрати на електроенергію, і розпочало виготовлення та продаж комплектних конденсаторних установок для компенсації реактивної потужності (УК-Р-0,4).
 
 
*Конденсатори ETI (KNK)- на сьогоднішній день компанія ETI (Словенія) є однією з найбільших світових фірм, яка пропонує продукцію і послуги в області електроустаткування. Конденсатори ETI- це європейська якість за доступною ціною.

*Конденсатори ETI (LPC) - конденсаторні батареї LPC випускаються в Іспанії спеціально для відомого європейського електротехнічного бренду ETI, дані конденсатори чудовий і якісний продут за розумною ціною. Серія LPC це широкий асортимент батарей від 2,5 до 50 кВар, на 400 і 440В, так само можлива поставка під замовлення батарей на 460,480,525В.
 

*Конденсатори FRAKO - компанія FRAKO(Німеччина) є одним зі світових лідерів з виробництва конденсаторів і пристроїв для компенсації реактивної потужності, а також систем управління розподілом енергії зі своєю власною виробничою базою.
 

 
 
*Контактори для батарей ETI - на сьогоднішній день компанія ETI (Словенія) є однією з найбільших світових фірм, яка пропонує продукцію і послуги в області електроустаткування. контактори до конденсаторів ETI- це європейська якість за доступною ціною.
 
*Контактори для батарей FRAKO - rомпанія FRAKO(Німеччина) є одним зі світових лідерів з виробництва конденсаторів і пристроїв для компенсації реактивної потужності, а також систем управління розподілом енергії зі своєю власною виробничою базою.
 
*Контактори для батарей LS - контактори LS (Корея) для спеціального застосування, призначені для перемикання одноступінчастої або багатоступеневою батареї конденсаторів.
 
*Контактори для батарей

Rade Koncarякісний і недорогий продукт македонської компанії "Раді Кончар", лінійка контакторів включає в себе контактори для конденсаторних батарей до 60кВАр, відмінною рисою цих контакторів є виняткова зносостійкість та надійність.

 
*Регулятор реактивної потужності ETI - на сьогоднішній день компанія ETI (Словенія) є однією з найбільших світових фірм, яка пропонує продукцію і послуги в області електроустаткування. Регулятори ETI- це європейська якість за доступною ціною.
 
*Регулятор реактивної потужності NOVAR - автоматичний регулятор реактивної потужності NOVAR виробництва компанії KMB systems (Чехія), зібраний із застосуванням мікропроцесорної технології, забезпечує високу точність регулювання.

YjM5ZmNk