Електрика від А до Я 


Introduction » ЩИТКИ ПЛАСТИКОВІ

ЩИТКИ ПЛАСТИКОВІ


Щитки ETI виготовляються з термопластика ABS з високими електричними і механічними експлуатаційними характеристиками.Корпус, оснащений шиною TH35, клемами PE і N, лицьова частина, оснащена елементами швидкого монтажу, для з'єднання з корпусом і дверцятами характеристиками

Щитки ETI (IP -40) Щитки ETI (IP-65)Щитки ABB забезпечують зручний доступ до автоматів та іншого модульного обладнання. Асортимент моделей дозволяє підібрати необхідну модель електричного боксу для вирішення ваших завдань. Бокси ідеально вписуються в будь-яку обстановку, а монтаж не займає багато часу і сил. Вся продукція виготовлена ​​з міцного пластику і не піддана горінню.Всі товари ABB, представлені на сайті, виробляються в Європі, а значить, ви можете бути впевнені в незмінній якості та надійності продукції.

Щитки ABB (IP-40) Щитки ABB (IP-55) Щитки ABB (IP-65) Щитки АВВ basic (IP-40)

Щитки  Hager це нова концепція, що містить численні ідеї, взяті з практичного досвіду.Повністю відповідає традиції компанії Hager - гаранта якості та інновацій у виконанні електрообладнання на протязі більше 50 років.

Щитки Hager (IP-40) Щитки Hager (IP-30)

Щитки Moller(Eaton) нового покоління, призначені для установки інсталяційних приладів. Широкий вибір розмірів від 5 до 144 модулів, для внутрішнього і зовнішнього використання, вбудовуване та навісне Різноманітні аксесуари дозволяють збирати розподільні пристрої будь-якої складності.

Щитки Moeller (IP-40)

Щитки Schneider призначені для встановлення модульного обладнання в системі розподілу енергії в житловому і комерційному будівництві.Особливостью пропозиції Schneider є шафа Kaedra IP65. Цей пластиковий щит встановлюється в сирих і запилених приміщеннях, та в умовах агресивного навколишнього середовища.Також варто відзначити естетичний зовнішній вигляд корпусів Schneider. Щити Міні Прагма (Mini Pragma SE) виробляються в 5 кольорах для більш гармонійного поєднання з інтер'єром і електроустановочними виробами.

Щитки Schneider (IP-40) Щитки Schneider (IP-65)

Щитки ІЕК відрізняє сучасний дизайн, вони підійдуть до будь-якого інтерьеру.Надійна, сучасна конструкція і міцний пластик, зручне кріплення гарантують виробам довгий термін служби і безпеку в експлуатації.Відносно невелика ціна при хорошій якості продукту, робить щитки ІЕК одними з найпопулярніших серед всіх щитків недорогих брендів.

Щитки ІЕК (ІР-30) Щитки ІЕК (ІР-40) серія ЩР-П Щитки ІЕК (ІР-55)
YzI0YW