Електрика від А до Я 


Introduction » СИЛОВІ ВИМИКАЧІ

СИЛОВІ АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ

.


Наша компанія пропонує Вам, силові автоматичні вимикачі від 63А до 1600А, різних виробників, всіляких конфігурацій і типорозмірів.

* силові автоматичні вимикачі ETI - автоматичні вимикачі ETIBREAK , це-швидке відключення - технологія FBM (Fast Break Mechanism),мінімальний час гасіння дуги за рахунок спеціальної конструкції контактної групи,регулювання теплових і електромагнітних характеристик.Вся продукція компанії ETI(Словенія) має високий показник якість / ціна.

*силові автоматичні вимикачі ABB - покоління автоматичних вимикачів Tmax від ABB - це свобода вибору.Втілення досвіду і передових технологій компанії ABB дозволяє вирішувати будь-які завдання по захисту електроустановок з номінальним струмом до 1600А за допомогою семи типорозмірів T1 - T7.

*силові автоматичні вимикачі Moeller - автоматичні вимикачі Moeller серії LZM, BZMB силові автоматичні вимикачі Moeller є економічним варіантом за невелику ціну пропонується оптимальне рішення для побутового і промислового застосування.

*силові автоматичні вимикачі Schneider - розроблені з урахуванням вимог, що пред'являються при організації систем захисту електропостачання об'єктів цивільного та промислового призначення, автоматичні вимикачі Schneider забезпечують надзвичайно високий для свого цінового позиціонування рівень ефективності і функціональності.


*силові автоматичні вимикачі CHINT - вимикачі серії NM виробництва CHINT(Китай), без перебільшення можна назвати кращими китайськими вимикачами які є на українському ринку, купивши продукцію компанії CHINT, Ви переконаєтеся що китайська продукція при невеликій ціні може бути надійною.

*силові автоматичні вимикачі IEK - автоматичні вимикачі ВА торгової марки ІЕK, найбільш відомі з усіх автоматичних вимикачів китайського виробництва на ринку України, вони чудово підходять для вирішення недорогих бюджетних проектів.

*cилові автоматичні вимикачі EasyPact CVS - це бюджетний варіант корпусних автоматичних вимикачів від Schneider Electric, автомати EasyPact виконані в литому корпусі, що є великим плюсом з точки зору безпеки, але проте не сильно вплинуло на вартість виробу.

*силові автоматичні вимикачі "Промфактор" - автоматичні вимикачі серії АВ3000 від "Промфактор", комутаційні апарати, призначені для захисту електричних кіл від тривалих перевантажень і струмів короткого замикання. Номінальний струм даної серії, підтримується в діапазоні від 10А до 1250А.

N2M0YWF