Електрика від А до Я 


Introduction » СИЛОВІ ВИМИКАЧІ » Корпусні автомати ETI

Корпусні автомати ETI


Силові промислові автоматичні вимикачі ETIBREAK від словенського концерну ETI, це якісні корпусні автомати європейського виробництва за прийнятною для українського ринку ціною. Різноманітні підсерії промислових вимикачів ETI містять в собі автомати з фіксованим і регульованим налаштуванням теплового і електромагнітного розчеплювача, на різні струми та типорозміри. Велика кількість додаткових пристосувань до автоматів ETIBREAK, дозволяє використовувати ці корпусні автомати практично в будь-який технічної конфігурації. Відвідування співробітниками нашої компанії заводів концерну ETI, ще раз переконало нас в бездоганній якості продукції марки ETI.


*Серія ETIBREAK2 EB2S LF - економ серія силових автоматів 160 і 250 габаритів, на номінальні струми від 16А до 250А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного розчеплювача, для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.

*Серія ETIBREAK2 EB2S LA - економ серія силових автоматів 160 і 250 габаритів, на номінальні струми від 25А до 250А з регульованими настройками теплового розчеплювача і фіксованими настройками електромагнітного розчеплювача для 160 габариту, і регульованими настройками електромагнітного розчеплювача для 250 габариту. Для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.


*Аксесуари до EB2S - до серії (економ) концерном випускається широка лінійка додаткових аксесуарів в якій присутні всі необхідні додаткові пристосування. У розділі ви зможете знайти незалежні розчеплювачі, виносні рукоятки, мотор-приводи, різні перехідники і багато іншого.

*Серія ETIBREAK2 EB2 L - стандат серія силових автоматів 125,250,630,800 габаритів, з невеликий відключаючою здатністю на номінальні струми від 20А до 800А з регульованими настройками теплового розчеплювача та електромагнітного розчеплювача. Для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.

*Серія ETIBREAK2 EB2 Sстандат серія силових автоматів 125,160,200,250,400,630,800 габаритів, з стандартними відключаючими здатностями на номінальні струми від 100А до 800А з регульованими настройками теплового розчеплювача та електромагнітного розчеплювача. Для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.

*Серія ETIBREAK2 EB2 LE/E- серія автоматів з електронним розчіплювачем габаритом 800,1000,1250,1600,на номінальні струми від 800А до 1600А з регульованими настройками теплового розчеплювача та   з точним регулюванням електромагнітного розчеплювача. Для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.

*Аксесуари до ETIBREAK2до серії ETIBREAK2 випускається лінійка додаткових аксесуарів в якій присутні різноманітні пристосування. У розділі ви зможете знайти незалежні розчеплювачі, виносні рукоятки, мотор-приводи, різні перехідники і багато іншого.


 

 
YzZiMT