Електрика від А до Я 


Introduction » СИЛОВІ РОЗ'ЄМИ

СИЛОВІ РОЗ'ЄМИ


У розділі представлені,різноманітні силові роз'єми, як найвідоміших електротехнічних виробників, так і бюджетних недорогих марок. На нашому сайті ви знайдете: вилки і розетки промислового призначення,з'єднувачі, розетки панельного монтажу, розетки зовнішнього встановлення, перехідники (адаптери) промислового призначення, кабельні барабани, установочні вироби, системи кабельного розведення та багато іншого.

*Силові роз'єми ETIcерія ETICEE від словенського виробника ETI, широка лінійка обладнання європейської якості за прийнятною ціною. Промислові розетки і вилки, силові роз'єми, встраиваемого , панельного, настінного монтажу, різного ступеня захисту, задовольнять ціною і якістю практично будь-якого споживача.

*Силові роз'єми IEKcилові роз'єми виробництва ІЕК, це недороге обладнання. Асортимент роз'ємів від ІЕК дозволяє вирішувати основні завдання в підключенні споживачів, як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Нова серія силових роз'ємів MAGNUM від ІЕК, розроблена з урахуванням побажань професійних електриків і монтажників. Інноваційні конструкторські рішення і застосування високоякісних матеріалів, зробили продукцію серії Магнум, безпечніше, екологічніше, функціональніше.

*Силові роз'єми Scameіталійська компанія «Скам», це 7 заводів які спеціалізуються на виробництві високоякісних вилок і розеток промислового використання, всіляких  з'єднувачів , розеток зовнішнього монтажу, розеток панельного встановлення, перехідників (адаптерів) промислового призначення. Широкий спектр продукції, що виробляється компанією «Scame»  забезпечує вирішення завдань практично любої складності. Великий вибір товарів спеціального призначення, дозволяє використовувати продукцію компанії «Скам» на підприємствах з особливими умовами. В асортименті присутня продукція герметичного та вибухонебезпечного виконання. Товари компанії «Scame» це елітна пропозиція у своєму сигменту ринку.

 

 

 


Mzk5Z