Електрика від А до Я 


Introduction » СИЛОВІ РОЗ'ЄМИ » Силові роз'єми Scame

Силові роз'єми Scame


Італійська компанія «Скам», це 7 заводів які спеціалізуються на виробництві високоякісних вилок і розеток промислового використання, всіляких  з'єднувачів , розеток зовнішнього монтажу, розеток панельного встановлення, перехідників (адаптерів) промислового призначення. Широкий спектр продукції, що виробляється компанією «Scame»  забезпечує вирішення завдань  практично любої складності. Великий вибір товарів спеціального призначення, дозволяє використовувати продукцію компанії «Скам» на підприємствах з особливими умовами. В асортименті присутня продукція герметичного та вибухонебезпечного виконання. Товари компанії «Scame» це елітна пропозиція у своєму сигменту ринку.

*Серія "OPTIMA" - серія "Optima" від Scame, містить у собі вилки та розетки нового зразку для промислового використання,чим підтверджує свою готовність до пошуку інноваційних рішень для задовільнення потреб ринку. Характерною рисою даної серії є система швидкого монтажу, а також важлива запатентована функція безпеки "SAFE-IN". Цей пристрій запобігає попаданню сторонніх предметів до струмоведучих частин. Силові роз'єми зроблені з безгалогеного технополімера спеціального для використання в промисловості. Асортимент серії "Оптима" складається з переносних, настінних, щитових та панельних промислових вилок і розеток, із захистом IP-44 та IP-67 на струми до 125А.

*Серія "OMNIA" - розетки серії «Omnia», від італійського виробника Scame призначені для промислового використання з установкою вимикачів і запобіжників.Розетки серії Омніа можуть  використовуватися в якості розеток з вимикачем або в комплекті з розподільчою шафою. Вони виготовляються для застосування в найбільш складних умовах для захисту від напруги і впливу навколишнього середовища.Розетки Омниа-Скам випускаються  номінальними  струмами 16А, 32А і 63А. Для створення підходящих споживачеві модифікацій, у серії присутні додаткові аксесуари.

*Серія "XENIA" - новая линейка силовых разъёмов прекрасного качества, по экономичной цене. Серия Ксения производства итальянской компании Скам, состоит из силовых вилок и розеток, переносного исполнения для промышленного и бытового использования. Переносные силовые разъемы XENIA выпускаются в трех, четырёх и пяти штырьковом исполнении, номинальным напряжением 220В и 380В, на токи 16А и 32А. Серия XENIA-SCAME выполнена из инженерного пластика и имеет механическую прочность IK07. При всех достоинствах переносных силовых разъемов  европейского производства XENIA (Скам), данная линейка значительно дешевле подобных по качеству аналогов.

*Серія ADVANCE 2 - cистема включає в себе повний набір елементів необхідних для промислових установок ADVANCE 2  від Scame,в системі присутні модульні корпуса і компаненти, які можна з'єднати за допомогою  DIN- рейки, а також всі види розеток серії IEC309 для промислового використання. ADVANCE 2  має 136 видів конструкцій з серією OMNIA.Асортимент серії складається з пристроїв захистом IP-44 та IP-67 на струми до 125А, створених з самозатухаючих зовнішніх компонентів.

*Силові роз'єми IP-66 - у розділі представлені вибухобезпечні вилки серії OPTIMA-EX [GD] і розетки ADVANCEGRP [GD], ці серії продуктів від Скам, включають в себе розетки і вилки на 16A, 32A, 63A, 125A Розетки ADVANCEGRP [GD] завдяки використанню при їх виробництві поліестеру армованого скловолокном, мають відмінну стійкість до впливу агресивних хімічних речовин, сольових розчинів, розбавлених кислот, вуглеводнів, мінеральних масел, алкогольних речовин. Ступінь захисту IP66, гарантує герметизацію від попадання всередину корпусу, як твердих предметів, так і рідини. Відмінна стійкість до впливу УФ-випромінювання, виняткова надійність під час використання в умовах, як низької, так і високої температури навколишнього середовища.

 

 


NWZjNm