Електрика від А до Я 


Вибухобезпечні силові роз'єми Scame


Scame пропонує роз'єми, які підходять для встановлення  в потенційно вибухонебезпечних умовах: хімічної і нафтохімічної промисловості, у всіх місцях, де в процесі виробництва можливе формування вибухонебезпечного середовища. Силові роз'єми Скам мають чудову ударостійкість, вони стійкі до впливу агресивних хімічних речовин (кислот, лугів, розчинників, мінеральних масел, УФ-променів). Вибухобезпечні роз'єми Скам гарантують відмінну герметизацію від попадання всередину корпусу твердих предметів та рідини. Вони виключно надійні як при низьких, так і при високих температурах.

*Вилки силові IP-66 (OPTIMA-EX) - унікальні силові вибухобезпечні вилки від компанії Scame, вилки створені із спеціального матеріалу, і стійкі до різних агресивних дій, а ступінь захисту IP66 не дозволяє потрапляти всередину силової вилки Скам потрапляти, як твердих предметів, так і рідини. Лінійка силових вилок IP66 серії OPTIMA-EX [GD], включає в себе вилки від 16А до 125А, в одно  та трьох фазному варіанті.

*Розетки настінні IP-66 (GRP-GD) - у розділі якісні промислові настінні розетки для використання в найскладніших умовах, створені з поліестеру армованого скловолокном, що гарантує ударостійкість  і вогнестійкість розетки. У серії присутні силові розетки від 16А до 125А, одне і трифазного виконання які відмінно підійдуть для використання в металургії і хімічної промисловості.

*Розетки щитові IP-66 (GRP-GD) - високоякісні силові розетки серії ADVANCE-GRP [GD] в щитовому виконанні, призначені для використання в максимально складних умовах. Щитові розетки Scame- ADVANCE-GRP [GD], відрізняються унікальною удароміцністю, стійкістю до високої температури і хімічного впливу. Розетки випускаються на струми від 16А до 63А, в одно  та трьох фазному варіанті.

NTg5Mj