Електрика від А до Я 


Introduction » КАБЕЛЬ-ПРОВІД

КАБЕЛЬ-ПРОВІД

Провод и кабель различных марок продает компания Захиделком Львов, телефон адрес

Tags:  Кабель Львов Кабель Львів Елетрокабель Львів Купити Провід Львів Купить Провод Львов


ПВС медный 2 3 4 5 жил - Західелком

*ПРОВІД ПВС - провід ПВС (Провід в Вінілової оболонці З'єднувальний), мідний з багатодрітової жилою, в подвійний ПВХ ізоляції використовується для електропроводки в будинку, призначений так само для з'єднання побутових приладів: холодильників, телевізорів, електроплит, пральних машин, інших електроприладів, виробництва подовжувачів. Оболонка ПВХ робить даний провід гнучким, що чудово підходить для електропроводки в будинку. Провід випускається у виконанні 2 3 4 5 жили. Найбільш популярними марками гнучкого проводу ПВС є, ПВС 2х2.5, ПВС 3х1.5, ПВС 3х2.5, ПВС 3х0.75. Компанія «Західелком» стежить за якістю кабельно-провідникової продукції, відповідністю перетину та ГОСТУ.

провод ШВВП львов

*ПРОВІД ШВВП - провід ШВВП (Шнур Вініловий - Вініловий Плоский), мідний плоский провід з 2 або 3 паралельно розташованими жилами в ПВХ ізоляції. Провід максимально гнучкий, що чудово підходить для використання в побуті, для прокладки електропроводки номінальною напругою 380 / 660В. Мідний дріт ШВВП прийнято прокладати в штробу під штукатурку, для прокладки використовується пластиковий лоток, кабельні канали, гофротруба та інші системи кабельного монтажу. Кабель ШВВП абсолютно не боїться вигинів і скручувань. Компанія «Західелком» постійно підтримує на складі найбільш популярні перетину дроту ШВВП 2х0.75, 2х1.5, 2х2.5, 3х1.5, 3х1.5 і інші. Весь кабель відповідає ГОСТу і може бути відвантажений в короткі терміни в будь-який куточок України.

провод ПВ Львов

*ПРОВІД ПВ - провід ПВ (провід в вінілової ізоляції), 1 і 3 (клас гнучкості жили). Мідний дріт виготовляється в двох варіантах ПВ1 (моножильний) і ПВ3 (багатожильний). Монтажний провід типу ПВ використовується для прокладки в освітлювальних і силових мережах, провід прокладається виключно в системах кабельного монтажу (сталевих та пластмасових трубах, лотках, гофротрубе) та витримує температурний режим від + 40 ° С до -50 ° С. Провід типу ПВ є основним проводом для монтажу різних електричних установок, щитів, електрошаф. Випускається перетином від 0.75мм2 і до 240мм2, основними кольорами є синій, білий, чорний, червоний, жовто-зелений (для заземлення), найбільш популярні дроти ПВ3 4, ПВ3 6, ПВ3 10. Весь провід, що поставляється нашою компанією, відповідає ДСТУ.

провода монтажные Львов

*ПРОВІД АППВ, АПВ, ППВ, ВВП1 - провід АППВ (Алюмінієвий дріт Плоский в Вінілової ізоляції), монтажний провід двох або трьох жильний, не гнучкий, використовується для стаціонарної прокладки в основному в гофротрубе. Найбільш популярні перетину АППВ 2х2.5 і АППВ 3х2.5. АПВ (Алюмінієвий Провід в Вінілової ізоляції), провід алюмінієвий силовий для монтажу, не схильний до плісніві та грибків. Провід ППВ (Провід Плоский в Вінілової ізоляції), мідний, плоский, монтажний провід, моноліт використовується для прокладки в стіні, випускається у виконанні 2 або 3 жили. Провід ВВП 1 (провід в Вінілової ізоляції і Вінілової оболонки Плоский), монолітний, плоский мідний кабель, в вінілової ізоляції. Завдяки своїй гнучкості добре підходить для монтажу всередині приміщень. Прокладка в землі не рекомендується. Весь представлений в розділі дріт, сертифікований і відповідає ДСТУ.

Компьютерный провод

*ПРОВІД МЕРЕЖЕВИЙ UTP,FTP - провід мережевий UTP (Unshielded - без екрану, Twisted Pair - кручена пара), провід мідний для прокладки телефонних і комп'ютерних та інтернет мереж. Провід FTP (Foil - фольга (екран), Twisted Pair - кручена пара). Кабель з маркуванням 5е підходить для прокладки комп'ютерних мереж зі швидкістю передачі даних 100 Мбіт / с при використанні 2 пар, і до 1000 Мбіт / с при використанні 4 пар. Екранований кабель використовується тільки при наявність обладнання для заземлення кабелю.

Алюминиевый силовой кабель АВВГ

*КАБЕЛЬ АВВГ - кабель АВВГ (кабель алюмінієвий, ізоляція струмоведучих жил ПВХ пластикат, зовнішня оболонка ПВХ пластикат, додатковий захист кабелю відсутній, неброньований (голий)). Силовий кабель АВВГ, прокладається в не сирому приміщенні, в спеціальних лотках або блоках. Можлива прокладка кабелю на відкритому повітрі. Прокладати кабель в землі не рекомендується. Жили кабелю АВВГ, бувають круглої або секторної форми, і можуть складатися з монолітної жили, або багато дротяної жили. Весь кабель поставляється компанією «Західелком» - сертифікований.

Медный силовой кабель ВВГ

*КАБЕЛЬ ВВГ - кабель ВВГ (кабель мідний струмопровідні жили ПВХ, зовнішня оболонка ПВХ, без додаткового захисного шару, (вініл-вініл-голий)). Силовий мідний кабель ВВГ буває в круглому та плоскому виконанні, якщо кабель ВВГ плоский - то до маркування додається маленька буква п (ВВГп). Плоский кабель ВВГп випускається до габариту 3х16. Технічні характеристики кабелю ВВГ підходять для прокладки, як в приміщенні, так і на вулиці. Кабель в основному прокладається в спеціальних естакадах, лотках, блоках, спеціальних трубах ПВХ, гофротрубе. Прокладка кабелю ВВГ в землі, можлива, але не бажана. Кабель ВВГ головним чином, випускається з монолітної мідної круглою жилою. Жили кабелю перетином понад 50м2, мають секторну форму. Силовий кабель ВВГ виготовляється напругою 660В, 1кВ, 6кВ.

Негорючий огнестойкий кабель ВВГнг

*КАБЕЛЬ ВВГнг- кабель ВВГ негорючий (кабель мідний струмопровідні жили ПВХ, зовнішня оболонка ПВХ, без додаткового захисного шару, (вініл-вініл-голий)), нг - не поширюють горіння, LS (Low Smoke) - низьке димо і газовиділення, нгд - негорючий бездимний. Кабель випускається з круглому і плоскому виконанні, плоский маркується літерою П (ВВГнг-П). Силовий негорючий кабель ВВГнг прокладається в лотках, гофре або трубах ПВХ, прокладка кабелю в землі не рекомендується. Кабель вогнестійкий, і не поширює горіння при прокладки в пучках. Негорючий мідний кабель ВВГнг постачається згідно сертифікатами, ГОСТам, та заявленим характеристикам.

Кабель СІП львів

*ПРОВІД СІП - СІП (Самонесущий Ізольований провід), провід марки СІП призначений для монтажу ліній електропередач (ЛЕП), за характеристиками кабель СИП підрозділяється на СІП4 і СІП5. СІП 4 це алюмінієвий дріт з ізоляцією з термопластичного поліетилену, а СИП 5 з ізоляцією із зшитого світлостабілізованного поліетилену, що має довший термін служби. Аналогом кабеля  СІП, є також провід AsXSn. Для спеціального застосування можлива також поставка, негорючого провода СІП 5нг. Ми допоможемо підібрати і монтажну арматуру для провода СІП. Весь провід сертифікований і відповідає заявленим характеристикам.

арматура для прокладки кабеля СИП

*АРМАТУРА для СІП - арматура для прокладки проводів СІП (самонесучих ізольованих проводів) представлена ​​на нашому сайті сертифікована і повністю підходить для основних перетинів проводів СІП. Кріплення для монтажу кабелю СІП, використовуються для прокладки ліній електропередач між стовпами, до стін будинків та споруд. Компанія пропонує широкий вибір монтажної арматури для ЛЕП: затискачі натягальні, затискачі підтримувальні, підвісні, проколюючи, затискачі відгалужувальні, гаки прохідні та монтажні, універсальні під сталеву стрічку, обмежувачі перенапруги для проводів СІП4 і СІП5.

Негорючий провод ПВнг

*ПРОВІД ПВнг - провід ПВнг (провід мідний в вінілової ізоляції негорючий), провід для монтажу електричних установок, електрощитів. Також може мати маркування нгд, нг-LS (негорючий, недимлячий). Буває двох класів гнучкості ПВнг1 з монолітної мідною жилою та  ПВнг3 - багатожильний, при одиночній прокладці не підтримує горіння. Прокладається в пластикових трубах, лотках, гофрованої трубі. Для зручності монтажу, випускається в різній колірній гамі (білий, синій, червоний, жовто-зелений для заземлення та інших кольорів). Весь монтажний негорючий провід продається нашою компанією є сертифікований та відповідає ДСТУ та ТУ.

огнестойкий кабель Хастел

*КАБЕЛЬ ВОГНЕСТІЙКИЙ NHXH FE180 - кабель вогнестійкий протипожежний NHXH FE180 (N - виготовлений за німецькими сертифікатами, HX - безгалогенна ізоляція, H - вогнестійка оболонка, FE180 - під час пожежі ізоляція зберігається протягом 180 хвилин). Мідний силовий кабель для протипожежної безпеки NHXH FE180 від турецького виробника Hastel Kablo (Хастел Кабло) сертифікований в Україні і не поширює горіння, може повністю замінити дорогий аналог LAPP KABEL (ЛАПП КАБЕЛЬ) виробництва Німеччини. Кабель та провід NHXH FE180 випускається в двох виконаннях E30 - 30 хвилин виконує свої функції при пожежі і E90 - 1.5 години може працювати і забезпечувати електропостачання в умовах пожежі. Весь кабель відповідає перетину і відповідає заявленим характеристикам.

_____________________________________________________________

Компания Захиделком и сайт zlkmagazin,  поставляет по конкурентным ценам, кабель АВВГ, ВВГ, ВВГнг, СИП  провод ПВС, ШВВП, автоматические выключатели, дифференциальные автоматы, промышленные автоматы, пускатели ,контакторы, защиту двигателя, ABB, ETI,  EATON, Moeller, Schneider Electric  Домовой,  EASY9, Legrand, Промфактор, CNINT, реле, таймеры Евросвит, F&F, щитки пластиковые и металлические, силовые разъемы Scame, розетки, выключатели, диммеры, Asfora,  Valena, Unica Basic, Top, Quadro, Sedna, Anya, предохранители, компенсационные установки УКРМ, УКМ, АКУ, КРМ, регуляторы реактивной мощности NOVAR, светильники, лампы, Led, прожекторы, PHILIPS, OSRAM, Ватра, Световые Технологии, Люмен, OMS, Lemanso, в города Украины: Львов, Киев, Полтава , Херсон, Запорожье, Ровно, Тернополь, Ужгород,  Харьков, Черновцы, Николаев, Дрогобыч, Стрый, Трускавец, Черкассы, Житомир, Луцк, Кривой Рог, Одесса, Винница, Кременчуг, Умань, Мариуполь, Сумы, Чернигов, Херсон, Ивано-Франковск.

Компанія Західелком, сайт zlkmagazin, поставляє за конкурентними цінами, кабель АВВ,  ВВГ,  ВВГнг, СИП провід ПВС, ШВВП, автоматичні вимикачі, диференційні автомати, промислові автомати, пускачі, контактори, захист двигуна, ABB, ETI, EATON, Moeller, Schneider Electric Домовий, EASY9, Legrand, Промфактор, CNINT, реле, таймери Євросвіт, F & F, щитки пластикові та металеві, силові роз'єми Scame, розетки, вимикачі, диммери, Asfora, Valena, Unica Basic, Top, Quadro, Sedna, Anya, запобіжники, компенсаційні установки УКРМ, УКМ, АКУ, КРМ, регулятори реактивної потужності NOVAR, світильники, лампи, Led, прожектори, PHILIPS, OSRAM, Ватра, Світлові Технології, Люмен, OMS, Lemanso, в міста України: Львів, Київ, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Рівне, Тернопіль, Ужгород,  Харків,  Чернівці, Миколаїв, Дрогобич, Стрий , Трускавець, Черкаси, Житомир, Луцьк, Кривий Ріг, Одеса, Вінниця, Кременчук, Умань, Маріуполь, Суми, Чернігів, Херсон, Івано-Франківськ.

Yzc4YjB