Електрика від А до Я 


Introduction » ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ЗАХИСТ(ПЗВ)

ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ЗАХИСТ(ПЗВ)


Одним із способів підвищення електробезпеки є застосування пристроїв захисного вимкнення керованих диференціальним струмом (ПЗВ).Небезпека впливу електричного струму залежить від двох чинників: часу протікання струму через тіло людини і сили струму. Для обладнання теж  існує ризик виникнення пожежі. Наприклад, струм величиною в 500 мА, що протікає через горючі матеріали, здатний викликати їх займання. Потрібно знати, що в кожної електроустановки існують витоку струму, які можуть істотно варіюватися в залежності від стану обладнання, часу його експлуатації, умов навколишнього середовища .Токи витоку протікають в металевих частинах (трубах, балках та інших елементах конструкцій) і викликають їх нагрівання, який може привести до виникнення пожежі. ПЗВ- комутаційний апарат або сукупність елементів, які при досягненні (перевищення) диференціальним струмом заданого значення за певних умов експлуатації повинні викликати розмикання контактів.В європейських країнах в експлуатації знаходиться близько шестисот мільйонів ПЗВ, встановлених в житлових і громадських будівлях. Багаторічний досвід експлуатації  ПЗВ довів їх високу ефективність .ПЗВ забезпечують високу ступінь захисту людей від ураження електричним струмом при прямому і непрямому дотику, а також УЗО забезпечують зниження пожежної небезпеки електроустановок. Диференціальний автомат, має функції автоматичного вимикача і пристрою захисного відключення разом узятих.

*диференційний захіст ETI - диференційний захист від компанії ETI (Cловенія) це досить великий спектр диференціальних реле (ПЗВ) і диференціальних автоматів на різні номінальні струми, пристрої добре підходять як для побутових умов, так і для вирішення технічних завдань у галузі виробництва та промислової автоматики. Дифреле (УЗО, ПЗВ) і дифавтомати ETI відмінний вибір європейської якості при цілком помірній ціні.


*диференційний захист ABBу модельному ряду System pro M compact від концерна АВВ, представлений широкий вибір пристроїв диференціального струму трьох груп (F200,D200,DS200). Крім великого вибору апаратів типів АС або А в стандартному виконанні,селективних або що забезпечують миттєвий захист по диференціальному струму, випускаються прилади в спеціальному виконанні, такі як типу AP-R з підвищеною стійкістю до помилкового спрацьовування, або типу АЕ для аварійного відключення електроживлення.У кожну серію входять апарати з усіма можливими конфігураціями.

*диференційний захист Eaton(Moeller)диференціальний захист від компанії "Ітон" (раніше Мюллер), це широкий вибір пристроїв, для побутового, комерційного або промислового використання. Диференціальні апарати Мюллер-Ітон це високотехнологічні прилади, європейської якості за прийнятною в українських умовах ціною. Вибираючи  ПЗВ або діфавтомат від одного з лідерів світового електротехнічного ринку  компанії EATON, ви отримуєте сучасний прилад, виготовлений на одному з підприємств компанії з безпрецедентним контролем якості продукції. Розуміючи величезну популярність продукції Мюллер-Ітон в Україні, наша компанія пропонує оптовим покупцям спеціальні знижки, які ви можете отримати зателефонувавши нам.

*диференційний захист Schneiderнаш сайт радий запропонувати, повний асортимент диференційного захисту від найбільшого французького виробника низьковольтного обладнання компаніі "Шнайдер Електрик" .Диференціальні вимикачі навантаження (ПЗВ), діференціальні блоки та диференційні  автоматичні вимикачі "Шнайдер Електрик" захистять від ураження електричним струмом при прямому і непрямому дотику, а так само від виникнення пожежі через витік струму.На виробництві компанії Шнайдер введений 100% вихідний контроль кожного виробу.

*диференційний захист Hager lиференціальний захист від німецького концерну Хагер, це всі необхідні пристрої для захисту людей від ураження струмом при прямому чи непрямому дотику до обладнання під напругою. Прилади дифзахисту Hager контролюють струм витоку, можуть контролювати стан ізоляції, забезпечують додатковий захист від пожежі. Дифреле і дифавтомати Хагер, відмінний вибір, купуючи обладнання Hager, покупець отримує пристрої європейської якості.

*диференційний захист CHINT - пристрої диференційного захисту виробництва CHINT(Китай), без перебільшення можна назвати кращими китайськими приладами які є на українському ринку, купивши продукцію компанії CHINT, Ви переконаєтеся що китайська продукція при невеликій ціні може бути надійною.


*диференційний захист ІЕКІЕК,найбільший російський бренд електротехнічної продукції. Торгова марка IEK багато років відома у країнах Східної Європи. Спектр продукції налічує більше трьох тисяч найменувань і постійно поповнюється. Компанія IEK була створена в 1999 році і за ці роки перетворилася з невеликої компанії у великий міжнародний холдинг, що виробляє безліч різних електротехнічних пристроїв. Важливою відмінною рисою компанії ІЕК є налагоджена технологія зворотного зв'язку зі споживачами, що дозволяє чуйно реагувати на вимоги електротехнічного ринку. Пристрої диференційного захисту від компанії ІЕК, це широка лінійка діфреле (ПЗВ) та дифавтоматів, які добре підходять для вирішення бюджетних завдань.


*диференційний захист "Промфактор" - більш ніж десятирічний досвід розробки та виготовлення низьковольтного обладнання дозволив українській компанії "Промфактор" зайняти гідне місце на ринку виробників і комплексних постачальників електрообладнання.На сьогоднішній день продукція торгової марки «РF» позиціонується за якістю з обладнанням провідних європейських торгових марок; при цьому ціна - доступна українському споживачеві. Продукція торгової марки «РF» користується постійно зростаючим попитом у промислових, будівельних і торгових компаній країни.

 

  

NjBmODM2M