Електрика від А до Я 


Introduction » ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ЗАХИСТ(ПЗВ) » Диференційний захист ETI

Диференційний захист ETI


Диференційний захист від компанії ETI (Cловенія) це досить великий спектр диференціальних реле (ПЗВ) і диференціальних автоматів на різні номінальні струми, пристрої добре підходять як для побутових умов, так і для вирішення технічних завдань у галузі виробництва та промислової автоматики. Дифреле (УЗО, ПЗВ) і дифавтомати ETI відмінний вибір європейської якості при цілком помірній ціні.

 

*Диференційне реле EFI 6кА тип AC - 2 та 4 полюсні диференціальні реле, для побутового використання,комутаційною здатністю 6кА, на струми 25А і 40А, з номінальнім струмом витоку 0.03А (30мА).Тип АС чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку.

*Диференційне реле EFI 10кА тип АСдиференціальні реле 2 та 4 полюсні, для побутового і промислового використання, комутаційною здатністю 10кА, на струми від 16А до 100А, з номінальними струмами витоку 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3А(300мА), 0.5А(500мА). Тип АС чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку.

*Диференційне реле EFI 10кА тип Адиференціальні реле 2 та 4 полюсні, для побутового і промислового використання, комутаційною здатністю 10кА, на струми від 16А до 100А, з номінальними струмами витоку 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3А(300мА), 0.5А(500мА). Тип А чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку і до пульсуючого постійного струму витоку.

*Аксесуари до реле EFI - у розділі представлені блок-контакти PS EFI які застосовуються для дистанційної сигналізації контактної групи диференційного реле.

*Диференційний автомат KZS-M категорії B тип АС - вимикач є комбінацією диференційного реле та автоматичного вимикача, диференційний вимикач служить для захисту електричних кіл від струмів короткого замикання, перевантажень і струмів витоку. У розділі присутні вимикачі на 2 і 3 + N полюси, номінальним струмом від 6 до 40А, із струмом витоку 0.03А (30мА).Вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального (побутового призначення).Тип АС чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку.

*Диференційний автомат KZS-M категорії С тип АС - вимикач є комбінацією диференційного реле та автоматичного вимикача, диференційний вимикач служить для захисту електричних кіл від струмів короткого замикання, перевантажень і струмів витоку. У розділі присутні вимикачі на 2 і 3 + N полюси, номінальним струмом від 6 до 40А, із струмом витоку 0.03А (30мА).Вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).Тип АС чутливий до змінного (синусоидального) струму витоку.

*Диференційний автомат KZS-M категорії С тип А - вимикач є комбінацією диференційного реле та автоматичного вимикача, диференційний вимикач служить для захисту електричних кіл від струмів короткого замикання, перевантажень і струмів витоку. У розділі присутні вимикачі на 2 і 3 + N полюси, номінальним струмом від 6 до 40А, із струмом витоку 0.03А (30мА) та 0.01А (10А). Вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Тип А чутливий до змінного (синусоидального) струму витоку і до пульсуючого постійного струму витоку.

*Диференційний автомат KZS-1MSUP - диференційний автоматичний вимикач з підключенням фазного і нейтрального провідників у одномодульному виконанні.Вимикач є комбінацією диференційного реле та автоматичного вимикача, диференційний вимикач служить для захисту електричних кіл від струмів короткого замикання, перевантажень і струмів витоку. У розділі присутні вимикачі з номінальним струмом від 6 до 25А, із струмом витоку 0.03А (30мА).Характеристики відключення В, С. Комутаційною здатністю 10кА.Тип А чутливий до змінного (синусоидального) струму витоку і до пульсуючого постійного струму витоку. Підключення до автомата проводиться зверху.

*Диференційний автомат KZS-1M - диференційний автоматичний вимикач з підключенням фазного і нейтрального провідників у одномодульному виконанні.Вимикач є комбінацією диференційного реле та автоматичного вимикача, диференційний вимикач служить для захисту електричних кіл від струмів короткого замикання, перевантажень і струмів витоку. У розділі присутні вимикачі з номінальним струмом від 6 до 25А, із струмом витоку 0.03А (30мА).Характеристики відключення В, С. Комутаційною здатністю 10кА.Тип А чутливий до змінного (синусоидального) струму витоку і до пульсуючого постійного струму витоку. Підключення до автомата проводиться знизу.

*Диференційний автомат  LIMAT-DN - диференційний автоматичний вимикач із захистом від перенапруги LIMAT-DN поєднують в собі автоматичний вимикач, пристрій захисного відключення і блок контролю напруги. На відміну від звичайних диференціальних автоматичних вимикачів має роздільні блоки автоматичного вимикача і ПЗВ. Спрацьовування кожного блоку відбувається незалежно. При спрацьовуванні від перевантаження і струмів короткого замикання відбувається відключення тільки блоку автоматичного вимикача. При спрацьовуванні вироба внаслідок виникнення струмів витоку відбувається відключення всього пристрою (обох блоків). Пристрій LIMAT-DN, також включає в себе блок, який контролює: підвищену напругу (понад 270V ± 10V), обрив нейтрального і заземлюючого провідників, появу напруги на нейтральному провіднику (близько 45V ± 5V). Пристрої представлені 2 і 4 полюсному виконанні, номінальним струмом 16А-50А, і струмом витоку 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3А(300мА).

*Блок диференційного реле DIFO - блок диференціального реле служить для підключення до нього автоматичного вимикача ETIMAT6, або ETIMAT10. У комплекті виходить пристрій аналогічний LIMAT2-SD\LIMAT2-DN або LIMAT4-SD\LIMAT4-DN.

 

 

 


MDg1NW