Електрика від А до Я 


Introduction » ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ЗАХИСТ(ПЗВ) » Диф. захист Промфактор

Диференційний захист Промфактор


Компанія "Західелком"з метою розширення асортименту, розпочало співпрацю з відомим українським виробником низьковольтної продукції: Виробничим підприємством "Промфактор"

Більш ніж десятирічний досвід розробки та виготовлення низьковольтного обладнання дозволив українській компанії "Промфактор" зайняти гідне місце на ринку виробників і комплексних постачальників електрообладнання.

На сьогоднішній день продукція торгової марки «РF» позиціонується за якістю з обладнанням провідних європейських торгових марок; при цьому ціна - доступна українському споживачеві. Продукція торгової марки «РF» користується постійно зростаючим попитом у промислових, будівельних і торгових компаній країни.

 

*Серія ECO - диференційний захист серії Промфактор ECO, це сучасні реле захисного відключення двох та чотириполюсного виконання, від 16 до 40А, та автомати захисного відключення АЗВ, від 10 до 32А, комутаційної здатності 4,5кА, категорії С.

*Серія Standart - диференційний захист від Промфактор серії Standart, це диф.реле двополюсного та чотириполюсного виконання на струми від 25 до 100А, та диф. автомати від 10 до 40А, комутаційної здатності 4,5кА, категорії С. Особливостями серії стандарт є наявність покажчика вкл/відкл, візуальної індикації та можливость періодичного контролю справності кнопкою "Тест".

*Серія EVO -  диференційний захіст від Промфактор серії EVO, це диф реле це диф.реле двополюсного та чотириполюсного виконання на струми від 25 до 100А, на струм витоку 30,100,300mА, та диф. автомати від 10 до 40А, комутаційної здатності 6кА, категорії С, в серії EVO присутній широкий вибір додаткового устаткування.

 


NjA3NzF