Електрика від А до Я 


Introduction » ЗАПОБІЖНИКИ

ЗАПОБІЖНИКИ


 

*запобіжники циліндричні ETI -  на сьогоднішній день компанія ETI (Словенія) є однією з найбільших світових фірм, яка пропонує продукцію і послуги в області електроустаткування. циліндричні запобіжники ETI - це європейська якість за доступною ціною.

*роз'єднувач запобіжників ETI- це пристрій зі змінними плавкими вставками. Дозволяє використовувати експлуатаційні переваги систем захисту D0 та дає можливість заміни запобіжника без ризику дотику до струмоведучих частин.
*ножові запобіжники ETI- NH KOMBI серія плавких вставок з подвійним індикатором спрацьовування. Обидва індикатора спрацьовують одночасно, в момент перегорання плавкої вставки. NH KOMBI забезпечує візуальний контроль стану плавкої вставки як в тримачі, так і в роз'єднувачі.
*тримачі запобіжників ETI-призначені для встановлення в розподільчі щити та на шини електроживлення. Виконані з високоякісної кераміки і легованої сталі, захищені від корозії.Роз'єднувачі запобіжників низької напруги LTL / HVL призначені для комутації та захисту електричних кіл. Роз'єднувачі величини 00-3 монтуються на плоску поверхню або безпосередньо на шини живлення з відстанню між ними 60 мм. Завдяки модульній структурі роз'єднувачів є можливість швидко і легко конфігурувати їх безпосередньо на місці монтажу, використовуючи широкий асортимент додаткових аксесуарів.
*ножові запобіжники ІЕК-Запобіжники плавкі серії ППНІ типу gG загального застосування призначені для захисту промислових електроустановок і кабельних ліній від перевантаження і короткого замикання і випускаються на номінальні струми від 2 до 630 А.
*тримачі запобіжників ІЕК-контакти тримача виконані з електротехнічної міді з гальванічним покриттям сплавом олово-вісмут, що запобігає їх окислення в процесі експлуатації.
*запобіжники типу ПН2-ПН22 - запобіжники серії ПН2-ПН22 (струм 100 - 630 А) призначені для захисту електричних кіл змінного струму напругою 380 В частоти 50 і 60 Гц при коротких замиканнях і перевантаженнях.

*контакти запобіжників ПН - контакти до запобіжників ПН2 та ПН22.

 

 

 

ODIyYjlm