Електрика від А до Я 


Introduction » РУБИЛЬНИКИ

РУБИЛЬНИКИ


*Вимикачі й перемикачі серії ВР32 -  на номінальні струми 100, 250, 400 і 630А призначені для неавтоматической комутації силових електричних кіл номінальною напругою 660В змінного струму, частоти 50 і 60Гц і 440В постійного струму в пристроях розподілу електричної енергії.


*ЯРП, ЯРПП - Ящики силові призначені для прийому і розподілу електричної енергії, нечастих оперативних включень і відключень електричних кіл, захисту від перевантажень і струмів короткого замикання в мережах з глухозаземленою нейтраллю трифазного змінного струму напругою 380/220В частотою 50 Гц.Ящик силовий виконаний у вигляді металевого ящика, всередині якого розташовані рубильник та запобіжники. Доступ в ящик забезпечений з боку фасаду через двері. Виконання ящиків навісне.

 
*Рубильники ETI- на сьогоднішній день компанія ETI (Словенія) є однією з найбільших світових фірм, яка пропонує продукцію і послуги в області електроустаткування. Продукція ETI- це європейська якість за доступною ціною.

*Рубильники ABB - - компанія АBB, світовий лідер з технологій для енергетики та автоматизації, рубильники  ABB є високоякісним продуктом, що має довгий термін служби.

 

 

 

ZTUyO