Електрика від А до Я 


Introduction » АВТОМАТИ ЗАХИСТУ ДВИГУНА

АВТОМАТИ ЗАХИСТУ ДВИГУНА


Автоматичні вимикачі захисту двигунів призначені для пуску і захисту електродвигунів невеликої потужності. Можуть бути застосовані як головний або аварійний вимикач.


* автомати захисту двигуна ETI -  на сьогоднішній день компанія ETI (Словенія) є однією з найбільших світових фірм, яка пропонує продукцію і послуги в області електроустаткування. Автомати захисту двигуна ETI - це європейська якість за доступною ціною.


* автомати захисту двигуна ABB - автомат захисту двигуна ABB MS має електромагнітний і регульований тепловий розчіплювач, що забезпечує захист від короткого замикання, захист від перевантажень, а також непрямий захист двигунів від обриву фази. Автомат захисту двигуна ABB MS чудово зарекомендував себе як апарат з оптимальним захистом електродвигунів невеликих потужностей.


* автомати захисту двигуна Moeller - автоматичний вимикач захисту двигуна Moeller (він же автомат захисту) гарантує безаварійну експлуатацію обладнання в номінальному режимі, охороняючи від перевантажень, короткого замикання. У своєму сучасному вигляді автомат захисту Moeller - це високоточний пристрій, що відрізняється надійністю, невисокою ціною і простотою монтажу.


* автомати захисту двигуна Schneider - відрізняються легкістю і простотою встановлення, компактними розмірами, високою надійністю в експлуатації. Відповідають міжнародним стандартам, що забезпечують надійне підключення на тривалий термін.


* автомати захисту двигуна CHINT - автоматичні вимикачі серії NC2 виробництва CHINT(Китай), без перебільшення можна назвати кращими китайськими вимикачами які є на українському ринку, купивши продукцію компанії CHINT, Ви переконаєтеся що китайська продукція при невеликій ціні може бути надійною.

* автомати захисту двигуна "Промфактор" - автоматичні вимикачі захисту двигунів серії АВЗД 2000, призначені для пуску та захисту двигунів потужності від 0.37 до 40кВт, торгова марка "Промфактор" Україна, пропонує великий вибір додаткових аксесуарів до цих автоматам, включаючи спеціальні бокси які забезпечують рівень захисту IP-54

YTY2NG