Електрика від А до Я 


Introduction » ПРОДУКЦІЯ LED

ПРОДУКЦІЯ LED


Переваги LED продукції

1. Тривалий термін служби

Термін служби світлодіодних ламп і світильників від 25 000 годин. Це еквівалентно 14 рокам експлуатації за умови п'ятигодинний щоденної роботи.

2. Енергоефективність та економія

На сьогоднішній день світлодіодне освітлення - найбільш ефективний спосіб освітлення. Енергоефективність становить до 88% в порівнянні з традиційними лампами розжарювання. Це означає, що близько 88% електричної енергії перетворюється на світло, а приблизно 12% перетворюється в інші форми енергії, такі як тепло. При використанні традиційних ламп розжарювання, 12% - енергоефективність, 88% електроенергії втрачається у вигляді тепла.

3. Екологічність

Світлодіоди не містять токсичних хімічних речовин. Більшість звичайних люмінесцентних ламп освітлення містять безліч матеріалів, як наприклад, ртуть, які є небезпечними для навколишнього середовища. Світлодіоди не містять токсичних матеріалів і на 100% підлягають вторинній переробці.

4. Не містять ультрафіолетового випромінювання

Світлодіодне освітлення дуже добре підходить для освітлення УФ-чутливих об'єктів, наприклад для музеїв, художніх галерей, археологічних пам'яток.

5. Механічна міцність

Світлодіоди стійкі до ударів, вібрацій і зовнішніх впливів. Вони відмінно підходять для зовнішніх систем освітлення, навіть при важких умовах експлуатації з впливом вітру, дощу, від будівництва або виробництва.

6. Експлуатація в умовах екстремально низьких або високих температур (від -40° до +50°)

Світлодіодна продукція підходить для експлуатації як при холодній , так і низькій температурі . Для люмінесцентних ламп низька температура може вплинути на роботу і являє собою проблему. Світлодіоди добре працюють і в холодному режимі ( морозильні камери і т.д.).

7. Миттєве включення

Світлодіодні лампи та світильники включаються моментально , не потрібно час на прогрів . Це є перевагою , особливо для інфраструктурних проектів. Крім того , часте включення / вимикання не скорочує тривалість роботи світлодіодних ламп , чого не можна сказати про люмінісцентних лампах.

8 . Стійкість до перепадів напруги

Світлодіодні лампи та світильники не схильні до впливу перепадів напруги мережі.

 

 

Продукція Bellson Продукція LEDeffect

Продукція Lemanso Продукція CANYON

 

Продукція Евросвет Продукція PHILIPS


M2VhZm