Електрика від А до Я 


Introduction » ПРОДУКЦІЯ LED » LED від Lemanso

LED від Lemanso


Світлодіодна продукція від компанії Lemanso, це надійне енергозберігаюче обладнання. Широкий асортимент ламп і світильників, прожекторів, світлодіодних стрічок, паркових світильників не залишить нікого байдужим, а співвідношення ціни і якості здивує найприскіпливіших і дбайливих покупців.

Для зручності покупців ми розділили асортимент продукція на наступні розділи:

Лампи LED (Цоколь E27, E14) - в розділі представлені LED лампи, які замінюють звичайні лампи розжарювання, а також компакт люмінісцентні лампи.

Лампи LED (Цоколь G5.3,G4) - в розділі представлені LED лампи, які замінюють лампи з цоколями G5.3 і G4.

Лампи LED (цоколь G9,GU10,G23) - в розділі представленні LED лампи, які замінять інтегровані компакт-люмінесцентні лампи, а також лампи з цоклем G9 та GU10.

Лампи LED ( цоколь G13) - в розділі представлені лампи замінюють звичайні люмінесцентні лампи, зі значною економією електроенергії.

Світильники LED - в розділі великий асортимент світильників для дому та офісу, Led-панелі, світильники типу "таблетка", світильники меблеві, всіляких розмірів і конструкцій.

Світильники LED акумуляторні - LED світильники які можна використовувати як для аварійного так і для незалежного освітлення.

Прожектори LED - в розділі великий вибір прожекторів від невеликих з датчиками руху, до великих для промисловості.

Паркові LED світильники - світильники газонного типу на сонячній батареї з датчиком освітленості.

Світлодіодні модулі - в розділі різноманітні світлодіодні модулі, різних типів і потужності.

Світлодіодна стрічка -  тут ви можете підібрати світлодіодну стрічку, яка прикрасить інтер'єр вашого приміщення, світлодіодні стрічки випускаються різного кольору, так само в розділі присутній великий вибір аксесуарів.

Дюралайт стрічка - дюралайт стрічка використовується для світлового рішення в оформленні як внутрішнього інтер'єру так і будов зовні.Y2ZjYT