Електрика від А до Я 


Introduction » ПРОДУКЦІЯ LED » LED від Євросвєт

LED від Євросвєт


Євросвєт - це популярний український бренд, основною спеціалізацією торгової марки «Євросвєт» є комплексна поставка світлодіодної продукції, в асортименті продукції від «Євросвєт» присутнє, як побутове та офісне обладнання (LED лампи, LED панелі), так і складне обладнання для промислових приміщень, світильники для високих прольотів, вуличні світильники, прожектора різних ступенів захисту. Відмінною рисою торгової марки Євросвєт є традиційно висока якість і великі гарантійні терміни. Світлодіодне обладнання  від Євросвєт це економічний та надійний вибір.

*Лампи LED (Евросвет) - світлодіодні лампи торгової марки «Евросвет», це великий асортимент LED ламп, які підходять для більшості світильників що випускаються, і допомагають вирішувати проблеми енергозбереження, як на виробництві, так і в домашніх, офісних і комерційних приміщеннях.У розділі представлені лампи, які замінюють люмінесцентні лампи, різноманітні лампи розжарювання, галогенні лампи, цоколі: G13, E27, E14, GU10, GU5.3, зі всілякими колбами від традиційних до свічок, рефлекторних ламп R39 R50, R63, точкових ламп. Світлодіодні лампи «Евросвет» потужністю до 15 Вт, замінять лампи потужністю до 150Вт, і забезпечать економію електроенергії до 10 разів, гарантійний термін діодних ламп Євросвіт становить 24 місяці.


*Світильники LED (Евросвет) - світильники LED від Евросвет, це сучасне економічне, безпечне і естетично бездоганне рішення, для освітлення як побутових приміщень (кухонь, прихожих, коридорів та іншого), так і використання в комерційних приміщеннях (офісах, магазинах, бізнес центрах). Торгова марка «Евросвет» пропонує світильники для дому та офісу різних модифікацій, потужності, варіантів установки, в двох виконаннях температури світла: м'якє холодне світло 6400K і денне світло 4000K. Модельний ряд світлодіодних світильників Евросвет містить LED-панелі як накладного, так і вбудованого монтажу, невеликі світильники круглої та квадратної форми, світлодіодні балки, офісні світильники які чудово замінять старі люмінесцентні аналоги з 50% економією електроенергії.

*Герметичні LED світильники (Евросвет) - пиловологозахищені LED світильники від торгової марки «Евросвет», це оптимальне рішення для освітлення на промислових об'єктах. Герметичні світлодіодні світильники зі ступенем захисту IP-67 використовуються в виробничих цехах, підземних парковках, автомийках, у всіх приміщеннях, де потрібен захист від пилу і вологи. Світильники Евросвіт економічні, і мають міцний герметичний корпус.Діодні герметичні світильники, з економією в 50% замінять звичайні люмінесцентні герметичні світильники 1х18Вт, 2х18Вт, 1х36Вт, 2х36Вт, 1х58Вт, 2х58Вт з захистом IP-67.

*Прожектори LED (Евросвет) - прожектори від Евросвіт, це велика лінійка герметично захищених світлодіодних прожекторів в діапазоні від 10 Вт до 200 Вт .Спеціальне кріплення прожекторів «Евросвет», дозволяє спрямовувати світло під різними кутами. Діодні прожектора Евросвіт не боятися температурних перепадів і вібраційних впливів. Led прожектора не чутливі до перепадів напруги, світлодіоди не вимагають заміни, їх ефективність в 10 разів вище, а термін служби вимірюється десятками тисяч годин.

*Світильники для високих прольотів LED (Евросвет) - світильники для високих прольотів «Евросвет» чудово зарекомендували себе на підприємствах і в приміщеннях великого розміру. Промислові світлодіодні світильники для високих прольотів від Євросвіт допоможуть оптимально вирішити проблему освітлення складів, ангарів, великих промислових приміщень, завдяки корпусу з якісного сплаву, Led світильники Євросвіт можна використовувати і на вулиці. Закріпити ці світильники можна не тільки на стелі (в тому числі підвісної або бетонної), але і на стіні, а так само практично на будь-який важкодоступній поверхні. Діодні світильники для високих прольотів «Евросвет» забезпечують економію до 80% і окупається від одного до двох років.У серії представлені світильники від 50Вт до 120 Вт зі світловим потоком до 12000Lm.


*Вуличні LED світильники (Евросвет) - вуличні світильники торгової марки «Евросвет», це моделі категорії преміум за демократичною ціною. Володіючи невеликими габаритними розмірами, світильники для вулиці Євросвіт, вражають своєю продуктивністю. Світильники «Евросвет» демонструють неймовірну вандалостійкість, з легкістю протистоять температурним коливанням. Світильник вуличного виконання Евросвет- герметичний, виключені будь-які неполадки, пов'язані з намоканням начинки пристрою.У серії представлені світильники від 30Вт до 150 Вт зі світловим потоком до 13500Lm.

ZGE0N