Електрика від А до Я 


Introduction » ЛАМПИ ГАЛОГЕНОВІ

ЛАМПИ ГАЛОГЕНОВІ


 

* Лампи галогенові PHILIPS - компанія Philips є одним із світових лідерів у виробництві світлотехнічної продукції в світі, лампи Philips це завжди якість, надійність і неперевершений дизайн.

 


*Лампи галогенові OSRAM - компанія з виробництва ламп OSRAM є одним з лідерів світової індустрії з виробництва джерел світла.

 

*Лампи галогенові DELUX - це недорогі і якісні лампи, для реалізації бюджетних проектів,з достатньо високим показником ціна-якість.

 


* Лампи PILA - польський виробник багатофункціональної і економічною світлотехніки під брендовим ім'ям Pila завоював авторитетні позиції на ринку електротоварів у Європі, Україні, Росії і країнах СНД.

 

 

* Лампи галогенові SYLVANIA - лампи Sylvania завоювали широку популярність на ринках багатьох країн. елегантний дизайн, висока надійність всієї продукції і відмінні ціни на світлові елементи роблять продукцію Sylvania вкрай привабливою при створенні систем освітлення будь-якого типу.

 

 

* Лампи галогенові BRILUM - Польська компанія Brilum S.A. спеціалізується на випуску високоякісної світлотехніки. Вона створена в 1995 році і входить до складу великої міжнародної групи компаній.

  


MjRmMD