Електрика від А до Я 


Introduction » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ

АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ

автоматические выключатели продает во Львове Захиделком

Tags: Автоматичні вимикачі Львів Модульные автоматы Автоматические выключатели Електричні автомати


Компанія «Західелком» пропонує вашій увазі, безпрецедентно широкий вибір, модульних автоматичних вимикачів. На нашому сайті представлені як основні світові виробники даної продукції: ABB, Moeller-Eaton, Schneider Electric, Hager так і бюджетні широко відомі на нашому ринку бренди як ІЕК. Особливу увагу варто звернути на швидко набираючий оберти європейський бренд ETI (Словенія), на відмінну якість модульних автоматів від гіганта китайської електротехнічної продукції компанії CHINT, та на українського виробника низьковольтного обладнання під торговою маркою Промфактор. Тисячі модульних автоматів представлених на нашому сайті, це неймовірний вибір даної продукції за: технічною характеристикою, цінами, якістю, додатковими можливостями  і інженерним рішенням. Звернувшись в нашу компанію телефоном, ви отримаєте кваліфіковану допомогу в підборі продукції, а також можливість отримати додаткові знижки.

Автоматические выключатели ETI

*АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ ETI- чудовий вибір від компанії ETI (Словенія). Компанія ETI на даний момент є одним з європейських лідерів серед виробників електротехнічного обладнання. Модульна автоматика ETIMAT, це європейська якість за розумною ціною. У цьому розділі, Ви можете підібрати автоматичні вимикачі, як для побутового, так і для промислового використання, а також аксесуари для них.

Выключатели модульные АВВ

*АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ ABBпродукція АВВ це найвища якість, з приголомшливо широким асортиментом продукції. За допомогою продукції АВВ можна втілити практично будь-яку задумку, в області електротехніки від найпростішої до найскладнішої. Автоматичні вимикачі ABB (АББ) виготовлені на європейських заводах,тому надійність продукції не викликає сумніву.

Авт.выключатели Итон-Мюллер

*АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ EATON-MOELLERце відомий впродовж десятиліть якісний європейський продукт. В 2008 року компанія Мюллер Груп (Moeller Group) була придбана американським концерном  Іатон (EATON), що не вплинуло на перевірену  часом відмінну якість продукції , раніше відомою під маркою Мюллер (Moeller). Інтернет магазин компанії "Західелком" пропонує Вам найширшу лінійку автоматичних вимикачів "Мюллер-Іатон". В асортименті представлені як побутові автомати, так і автоматика для промислового та комерційного використання, автоматичні вимикачі постійного струму і великий вибір додатковий аксесуарів. Незважаючи на те що ціни на продукцію "Мюллер - Іатон" на нашому сайті більш ніж конкурентоздатні, ми готові йти на зустріч монтажним організаціям, приватним монтажникам і торговим компаніям з питання ціни.

Автоматы Шнайдер продаются во Львове

*АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ SCHNEIDER ELECTRIC - в розділі автоматичних вимикачів від компанії Schneider Electric (Франція), розташовані дві модифікації модульних автоматів такі як: Acti 9-це досвід п'яти поколінь модульного обладнання і 21 запатентоване нововведення, і надійну побутову серію ВА63(Домовий).чудовий вибір європейського якісного продукту. Широка лінійка виробленої "Шнайдер Електрик" продукції, дозволить вирішити практично будь-які завдання в області автоматизації. Вся продукція Шнайдер Електрик виробляється в країнах, не помічених в штампуванні підробок, на виробництві введений 100% вихідний контроль кожного виробу.

Модульные автоматы Хагер Львов

*АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ HAGER - вимикачі Hager (Німеччина) серії MC - це надійні і недорогі пристрої. Німецькі інженерні рішення дозволили створити збалансовану лінійку апаратів, що включають в себе високу якість і більшу функціональність при максимальній зручності монтажу. це розробник та виробник зі світовим ім'ям, відомий завдяки першокласній якості та інноваціям. Протягом багатьох десятиліть рішення німецьких виробників «Хагер» є зразком для всієї електричної галузі в Європі. У цьому розділі ми пропонуємо широкий вибір модульних автоматичних вимикачів від компанії Хагер, створених в концепції сертифікованого якості «made in Europe»

Китайские автоматические выключатели ЧИНТ

*АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ CHINT - вимикачі серії DZ виробництва CHINT(Китай), без перебільшення можна назвати кращими китайськими вимикачами які є на українському ринку, купивши продукцію компанії CHINT, Ви переконаєтеся що китайська продукція при невеликій ціні може бути надійною.  найбільша китайська компанія з виробництва електротехнічного обладнання. На підприємстві працює понад 29000 чоловік. Продажі продукції Chint Group складають 7млрд.140 млн. доларів США на рік. Штаб-квартира Chint Group розташована у всесвітньо відомій "електротехнічної столиці» Китаю - місті Веньчжоу, провінція Чжецзян.Виготовляючи тільки високоякісну продукцію,компанія Chint Group першої в своїй галузі отримала китайське і міжнародне свідоцтво системи з управління якістю ISО9001, системи стандарту з управління навколишнім середовищем ISО14001, системи з управління безпекою захисту здоров'я від професійних хвороб OHSAS 18001. Модульні автоматичні вимикачі ЧИНТ, це широка лінійка якісних і надійних автоматичних вимикачів за ціною нижче європейських аналогів.Купивши автоматичні вимикачі ЧИНТ, ви зможете переконатися, що китайське низьковольтне обладнання може бути не тільки економічним, але і високоякісним.

Автоматические выключатели ИЭК продаются во Львове

*АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ ІЕКнайбільший російський бренд електротехнічної продукції. Торгова марка IEK багато років відома у країнах СНД (у тому числі 12 років на ринку України). Спектр продукції налічує більше трьох тисяч найменувань і постійно поповнюється. Компанія IEK була створена в 1999 році і за ці роки перетворилася з невеликої компанії у великий міжнародний холдинг, що виробляє безліч різних електротехнічних пристроїв. Важливою відмінною рисою компанії ІЕК є налагоджена технологія зворотного зв'язку зі споживачами, що дозволяє чуйно реагувати на вимоги електротехнічного ринку. Автоматичні вимикачі ВА торгової марки ІЕK, найбільш відомі з усіх автоматичних вимикачів китайського виробництва на ринку України, вони чудово підходять для вирішення недорогих бюджетних проектів.

Авт.выключатели Промфактор цена во Львове

*АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ ПРОМФАКТОР - більш ніж десятирічний досвід розробки та виготовлення низьковольтного обладнання дозволив українській компанії "Промфактор" зайняти гідне місце на ринку виробників і комплексних постачальників електрообладнання.На сьогоднішній день продукція торгової марки «РF» позиціонується за якістю з обладнанням провідних європейських торгових марок; при цьому ціна - доступна українському споживачеві. Продукція торгової марки «РF» користується постійно зростаючим попитом у промислових, будівельних і торгових компаній країни.

_____________________________________________________________

Компания Захиделком и сайт zlkmagazin,  поставляет по конкурентным ценам, кабель АВВГ, ВВГ, ВВГнг, СИП  провод ПВС, ШВВП, автоматические выключатели, дифференциальные автоматы, промышленные автоматы, пускатели ,контакторы, защиту двигателя, ABB, ETI,  EATON, Moeller, Schneider Electric  Домовой,  EASY9, Legrand, Промфактор, CNINT, реле, таймеры Евросвит, F&F, щитки пластиковые и металлические, силовые разъемы Scame, розетки, выключатели, диммеры, Asfora,  Valena, Unica Basic, Top, Quadro, Sedna, Anya, предохранители, компенсационные установки УКРМ, УКМ, АКУ, КРМ, регуляторы реактивной мощности NOVAR, светильники, лампы, Led, прожекторы, PHILIPS, OSRAM, Ватра, Световые Технологии, Люмен, OMS, Lemanso, в города Украины: Львов, Киев, Полтава , Херсон, Запорожье, Ровно, Тернополь, Ужгород,  Харьков, Черновцы, Николаев, Дрогобыч, Стрый, Трускавец, Черкассы, Житомир, Луцк, Кривой Рог, Одесса, Винница, Кременчуг, Умань, Мариуполь, Сумы, Чернигов, Херсон, Ивано-Франковск.

Компанія Західелком, сайт zlkmagazin, поставляє за конкурентними цінами, кабель АВВ,  ВВГ,  ВВГнг, СИП провід ПВС, ШВВП, автоматичні вимикачі, диференційні автомати, промислові автомати, пускачі, контактори, захист двигуна, ABB, ETI, EATON, Moeller, Schneider Electric Домовий, EASY9, Legrand, Промфактор, CNINT, реле, таймери Євросвіт, F & F, щитки пластикові та металеві, силові роз'єми Scame, розетки, вимикачі, диммери, Asfora, Valena, Unica Basic, Top, Quadro, Sedna, Anya, запобіжники, компенсаційні установки УКРМ, УКМ, АКУ, КРМ, регулятори реактивної потужності NOVAR, світильники, лампи, Led, прожектори, PHILIPS, OSRAM, Ватра, Світлові Технології, Люмен, OMS, Lemanso, в міста України: Львів, Київ, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Рівне, Тернопіль, Ужгород,  Харків,  Чернівці, Миколаїв, Дрогобич, Стрий , Трускавець, Черкаси, Житомир, Луцьк, Кривий Ріг, Одеса, Вінниця, Кременчук, Умань, Маріуполь, Суми, Чернігів, Херсон, Івано-Франківськ.

YTIxNmR