Електрика від А до Я 


Introduction » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ ІЕК

Автоматичні вимикачі ІЕК


ІЕК - найбільший російський бренд електротехнічної продукції. Торгова марка IEK багато років відома у країнах СНД (у тому числі 12 років на ринку України). Спектр продукції налічує більше трьох тисяч найменувань і постійно поповнюється. Компанія IEK була створена в 1999 році і за ці роки перетворилася з невеликої компанії у великий міжнародний холдинг, що виробляє безліч різних електротехнічних пристроїв. Важливою відмінною рисою компанії ІЕК є налагоджена технологія зворотного зв'язку зі споживачами, що дозволяє чуйно реагувати на вимоги електротехнічного ринку. Автоматичні вимикачі ВА торгової марки ІЕK, найбільш відомі з усіх автоматичних вимикачів китайського виробництва на ринку України, вони чудово підходять для вирішення недорогих бюджетних проектів.


*Серія ВА47-29М категорії Bбюджетна лінійка 4,5kA автоматичних вимикачів від ІЕК Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0,5 до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального призначення. Серія підтримує додаткові аксесуари.

*Серія ВА47-29М категорії C - бюджетна лінійка 4,5kA автоматичних вимикачів від ІЕК,автоматичні вимикачі вигідно відрізняються від інших недорогих китайських автоматів відмінною якістю. Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0,5 до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В). Серія підтримує додаткові аксесуари.

*Серія ВА47-29М категорії Dбюджетна лінійка 4,5kA автоматичних вимикачів від ІЕК,автоматичні вимикачі вигідно відрізняються від інших недорогих китайських автоматів відмінною якістю. Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0,5 до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.Серія підтримує додаткові аксесуари.

*Серія ВА47-60 категорії Сбазова лінійка 6 кА автоматів марки ВА47-60 від ІЕК, для промислового та побутового використання, включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 1A до 63А.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В). Серія підтримує додаткові аксесуари.

*Серія ВА47-60 категорії Dвключає в себе 1, 2,3 та 4 фазні автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6, на струми від 1А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.Серія підтримує додаткові аксесуари.

*Серія ВА47-100 категорії Спромислові вимикачі підвищеної відключаючої здатністю 10кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 10A до 100А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).

*Серія ВА47-100 категорія Dпромислові вимикачі підвищеної відключаючої здатністю 10кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 10A до 100А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.

*Аксесуари для вимикачів ІЕКв цьому розділі Ви можете підібрати все необхідне додаткове обладнання до автоматичних вимикачів ІЕК

 

 

 


ZGRhNjFlZ