Електрика від А до Я 


Introduction » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ HAGER

Автоматичні вимикачі Hager


Компанія «Hager», це розробник та виробник зі світовим ім'ям, відомий завдяки першокласній якості та інноваціям. Протягом багатьох десятиліть рішення німецьких виробників «Хагер» є зразком для всієї електричної галузі в Європі. У цьому розділі ми пропонуємо широкий вибір модульних автоматичних вимикачів від компанії Хагер, створених в концепції сертифікованого якості «made in Europe»

*Серія MB Hager категорії B - базова лінійка 6 кА автоматів марки MB від Хагер, для промислового та побутового використання, включає в себе 1,1+N,2,3,4 фазні автомати, на струми від 6A до 63А.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального призначення. Серія автоматів MB не підтримує додаткові аксесуари.

*Серія MC Hager категорії Cбазова лінійка 6 кА автоматів марки MC від Хагер, для промислового та побутового використання, включає в себе 1,1+N,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0,5A до 63А.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В).Серія автоматів MC не підтримує додаткові аксесуари.

*Серія NCN Hager категорії С - лінійка автоматичних вимикачів відключаючої здатністю 10кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв, спеціальним віконцем для зручного маркування та індикацією положення контактів.Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0.5A до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).

*Серія NDN Hager категорії Dлінійка автоматичних вимикачів відключаючої здатністю 10кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв, спеціальним віконцем для зручного маркування та індикацією положення контактів.Серія включає в себе 1,та 3 фазні автомати, на струми від 0.5A до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.

*Серія HLF Hager категорії C - лінійка автоматичних вимикачів відключаючої здатністю 10кА, з спеціальним віконцем для зручного маркування та індикацією положення контактів.Ступінь захисту IP-30.Cерія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 80A до 125А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).

*Серія NRN Hager категорії С - промислові вимикачі підвищеної відключаючої здатністю 15,20,25кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв.Номінальною напругою ізоляції 630V та можливістю використання в якості головного вимикача, завдяки наявності властивості роз'єднувача. .Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0.5A до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).

*Серія NSN Hager категорії Dпромислові вимикачі підвищеної відключаючої здатністю 15,20,25кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв.Номінальною напругою ізоляції 630V та можливістю використання в якості головного вимикача, завдяки наявності властивості роз'єднувача. .Серія включає в себе 1 та 3 фазні автомати, на струми від 0.5A до 63А..Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.

*Аксесуари для вимикачів Hagerв цьому розділі Ви можете підібрати все необхідне додаткове обладнання до автоматичних вимикачів Hager

 

 

Nzk0Y