Електрика від А до Я 


Introduction » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ EATON

Автоматичні вимикачі Eaton Moeller


Автоматичні вимикачі Мюллер (Moeller), це відомий впродовж десятиліть якісний європейський продукт. В 2008 року компанія Мюллер Груп (Moeller Group) була придбана американським концерном Іатон (EATON), що не вплинуло на перевірену  часом відмінну якість продукції , раніше відомою під маркою Мюллер (Moeller). Інтернет магазин компанії "Західелком" пропонує Вам найширшу лінійку автоматичних вимикачів "Мюллер-Іатон". В асортименті представлені як побутові автомати, так і автоматика для промислового та комерційного використання, автоматичні вимикачі постійного струму і великий вибір додатковий аксесуарів. Незважаючи на те що ціни на продукцію "Мюллер - Іатон" на нашому сайті більш ніж конкурентоздатні, ми готові йти на зустріч монтажним організаціям, приватним монтажникам і торговим компаніям з питання ціни.

Ссылка на категорию автоматических выключателей EATON серии HL

*Серія HL xPole Home - нова бюджетна лінійка від концерну EATON, по типу серій «Домовой», це невелика ціна при європейській якості автоматичних вимикачів. Серія підтримує модульні вимикачі на 1 -3 полюса, а також 1 фаза з нейтраллю та 3 фази з нейтраллю, характеристик В і С, на струми від 6А -63А. З комутаційною здатністю 4,5кА. Обладнання повністю сертифіковане та відповідає найвищим стандартам якості.

*Cерія PL4 категорії B - автоматичні вимикачі європейської якості, серія включає в себе 1,2,3х фазні вимикачі, комутаційною здатністю 4,5кА, на струми від 6А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального призначення. Серія призначена для побутового застосування. Автоматичні вимикачі серії, мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Cерія PL4 категорії C - автоматичні вимикачі європейської якості, серія включає в себе 1,2,3х фазні вимикачі, комутаційною здатністю 4,5кА, на струми від 6А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В) Серія призначена для побутового застосування. Автоматичні вимикачі серії, мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Cерія PL6 категорії B - базова серія вимикачів від "Мюллер-Іатон",  серія включає в себе 1,2,3 фазні вимикачі, комутаційною здатністю 6кА, на струми від 2А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального призначення. Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Cерія PL6 категорії С - базова серія вимикачів від "Мюллер-Іатон",  серія включає в себе 1,2,3 фазні вимикачі, а також вимикачі 3p+N, комутаційною здатністю 6кА, на струми від 2А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В). Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Cерія PL6 категорії D - базова серія вимикачів від "Мюллер-Іатон",  серія включає в себе 1,2,3 фазні вимикачі, комутаційною здатністю 6кА, на струми від 2А до 40А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами. Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Серія PL7 категорії B - серія автоматів з високою відключаючої здатністю, серія включає в себе 1,2,3 фазні вимикачі, а також вимикачі 3p+N, комутаційною здатністю 10кА, на струми від 2А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального призначення. Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів та індикацію номінального струму кольором керуючого важеля. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.


*Серія PL7 категорії С - серія автоматів з високою відключаючої здатністю, серія включає в себе 1,2,3 фазні вимикачі, а також вимикачі 3p+N, комутаційною здатністю 10кА, на струми від 0,5А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В). Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів та індикацію номінального струму кольором керуючого важеля. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Серія PL7 категорії D - серія автоматів з високою відключаючої здатністю, серія включає в себе 1,2,3 фазні вимикачі, а також вимикачі 3p+N, комутаційною здатністю 10кА, на струми від 2А до 40А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами. Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів та індикацію номінального струму кольором керуючого важеля. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Серія PLHT категорії B - серія автоматів для промислового використання, серія включає в себе 1 та 3х фазні вимикачі, комутаційною здатністю 15,20,25кА, на струми від 50А до 125А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального призначення. Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів та індикацію номінального струму кольором керуючого важеля. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Серія PLHT категорії С - серія автоматів для промислового використання, серія включає в себе 1,2,3 фазні вимикачі, а також вимикачі 3p+N, комутаційною здатністю 15,20,25кА, на струми від 20А до 125А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В). Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів та індикацію номінального струму кольором керуючого важеля. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Серія PLHT категорії D - серія автоматів для промислового використання,, серія включає в себе 1,2,3 фазні вимикачі, а також вимикачі 3p+N, комутаційною здатністю 15,20,25кА, на струми від 50А до 100А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами. Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів та індикацію номінального струму кольором керуючого важеля. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Серія PL7 DCвключає в себе 1 та 2 фазні автоматичні вимикачі постіного струму, комутаційною здастністю 6кА, на струми від 1А до 50А. Автоматичний вимикач PL7DC застосовується для захисту електричних кіл  постійного струму від перевантажень і коротких замикань.Всі вимикачі серії мають опцію, індикації положення контактів та індикацію номінального струму кольором керуючого важеля. Автоматичні вимикачі серії, також мають можливість монтажу додаткових аксесуарів.

*Аксесуари для вимикачів Eaton\Moeller - в цьому розділі Ви можете підібрати додатковий блок-контакт або незалежний розчіплювач до всіх серій автоматичних вимикачів типу PL та PLHT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YzgzNGYxM