Електрика від А до Я 


Introduction » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ ETI

Автоматичні вимикачі ETI

Раздел автоматических выключателей ETI

Tags: Автоматы ETIMAT Львов Авт.вимикач ETI Выключатель ЭТИ ETIMAT Львов купить


«Західелком»  рекомендує  - автоматичні модульні вимикачі від словенської компанії ETI. Компанія ETI одна з фірм, що  швидко розвиваються  в електротехнічної сфері. Всі автоматичні вимикачі, випускаються виключно на заводах ETI в Європі (Словенія, Польща, Німеччина). Лінійка пакетних автоматичних вимикачів ETIMAT для установки на дин-рейку, величезна і різноманітна: автоматичні вимикачі від 0.5 до 125А, з характеристиками В, С, D, K, вимикаючою здатністю 4.5кА, 6кА, 10кА, однополюсні, двополюсні, триполюсні і чотириполюсні, автомати постійного струму DC. Автоматичні вимикачі для побутового використання, промислового, і розподільних щитів. Великий вибір додаткових аксесуарів до автоматичних вимикачів.

Серия Номинальный ток Кол. Полюсов Откл. способность Х-ка отключения
ST-68 6-40А 1p, 3p B,C 4,5kA
ETIMAT6 0,5-63A 1p,2p,3p,3p+N B,C,D 6kA
ETIMAT10 0,5-125A 1p,2p,3p,3p+N B,C,D 10kA 15kA 25kA
ETIMAT10 DC 0,5-63A 1p,2p B,C 6kA
ETIMAT P10 0,5-63A 1p,2p,3p,3p+N B,C,D,K 10kA
ETIMAT P10 DC 0,5-63A 1p,2p B,C,K 10kA

 

автоматы ST-68 характеристика B

*Серія ST-68 категорії B - бюджетна серія побутових автоматів на 4.5kA категорії B, аналог серій «Домовой» і Easy 9 від Шнайдера. Автомати випускаються на струми від 6 ампер і до 40 ампер, в однофазному та трифазному виконанні. Модульні вимикачі з категорією B, призначені для побутового використання і освітлювальних мереж.

Выключатель ETI ST-68 характеристика С

*Серия ST-68 категорії C - бюджетна економсерія автоматів, комутаційною здатністю 6кА, аналог серії "Домовий" включає в себе 1 та 3 фазні автомати на струми від 6А до 40А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.)

Выключатель ETIMAT6 тип B

*Серія ETIMAT 6 категорії В - включає в себе автоматичні вимикачі на 1 ,2 та 3 фази, а також 3 полюси з нейтраллю, комутаційною здатністю 6кА, на струми від 2А до 63А, Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального (побутового призначення).

Автомат ETIMAT6 катагория С

*Серія ETIMAT 6 категорії С - включає в себе 1,2,3 фазні та 3 фази+N - автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6кА, на струми від 6А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.)

Автоматический выключатель категория D

*Серія ETIMAT 6 категорії D - призначені для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами. Лінійка модульних вимикачів, випускаються на токи 0,5А до 63А, в одномодульному, двомодульному, тримодульному та чотиримодульному виконанні. Для автоматів ETIMAT6, концерном ETI виробляється велика кількість додаткових аксесуарів, автоматы мають можливість заливки та індикації стану контактної групи.

Автоматический выключатель 10кА класс В

*Серія ETІMAT 10 категорії В - складається з однофазних, двофазних, трифазних і чотирьохфазних автоматичних вимикачів на струми від 6 ампер до 63 ампер, відключаючою здатністю 10кА. Автомати категорії В, виключають спрацьовування автоматів від помилкових пускових струмів, і служать в основному для освітлювальних мереж.

Автоматический выключатель 10кА класс С

*Серія ETIMAT 10 категорії С - включає в себе 1,2,3 фазні та 3 фази+N - автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 10кА, на струми від 0,5А до 63А, та комутаційною здатністю 15-20кА, на струми 80А-125А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.

Автомат 10кА категории D

*Серія ETIMAT 10 категорії D - включає в себе 1,2,3 фазні  автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 10кА, на струми від 0,5А до 63А, та комутаційною здатністю 20кА, на струми 80А-100А Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.

Автоматические выключатели постоянного тока

*Серія ETIMAT 10 DC - включає в себе 1 та 2 фазні автоматичні вимикачі постіного струму, комутаційною здастністю 6кА, на струми від 0,5А до 63А. Автоматичний вимикач ETIMAT10DC застосовується для захисту електричних кіл  постійного струму від перевантажень і коротких замикань.

Аксессуары для ETIMAT

*Аксесуари для ETIMAT - в цьому розділі Ви можете підібрати додатковий блок-контакт або незалежний розчіплювач до всієї серії автоматичних вимикачів ETIMAT.

_____________________________________________________________

Компания Захиделком и сайт zlkmagazin,  поставляет по конкурентным ценам, кабель АВВГ, ВВГ, ВВГнг, СИП  провод ПВС, ШВВП, автоматические выключатели, дифференциальные автоматы, промышленные автоматы, пускатели ,контакторы, защиту двигателя, ABB, ETI,  EATON, Moeller, Schneider Electric  Домовой,  EASY9, Legrand, Промфактор, CNINT, реле, таймеры Евросвит, F&F, щитки пластиковые и металлические, силовые разъемы Scame, розетки, выключатели, диммеры, Asfora,  Valena, Unica Basic, Top, Quadro, Sedna, Anya, предохранители, компенсационные установки УКРМ, УКМ, АКУ, КРМ, регуляторы реактивной мощности NOVAR, светильники, лампы, Led, прожекторы, PHILIPS, OSRAM, Ватра, Световые Технологии, Люмен, OMS, Lemanso, в города Украины: Львов, Киев, Полтава , Херсон, Запорожье, Ровно, Тернополь, Ужгород,  Харьков, Черновцы, Николаев, Дрогобыч, Стрый, Трускавец, Черкассы, Житомир, Луцк, Кривой Рог, Одесса, Винница, Кременчуг, Умань, Мариуполь, Сумы, Чернигов, Херсон, Ивано-Франковск.

Компанія Західелком, сайт zlkmagazin, поставляє за конкурентними цінами, кабель АВВ,  ВВГ,  ВВГнг, СИП провід ПВС, ШВВП, автоматичні вимикачі, диференційні автомати, промислові автомати, пускачі, контактори, захист двигуна, ABB, ETI, EATON, Moeller, Schneider Electric Домовий, EASY9, Legrand, Промфактор, CNINT, реле, таймери Євросвіт, F & F, щитки пластикові та металеві, силові роз'єми Scame, розетки, вимикачі, диммери, Asfora, Valena, Unica Basic, Top, Quadro, Sedna, Anya, запобіжники, компенсаційні установки УКРМ, УКМ, АКУ, КРМ, регулятори реактивної потужності NOVAR, світильники, лампи, Led, прожектори, PHILIPS, OSRAM, Ватра, Світлові Технології, Люмен, OMS, Lemanso, в міста України: Львів, Київ, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Рівне, Тернопіль, Ужгород,  Харків,  Чернівці, Миколаїв, Дрогобич, Стрий , Трускавець, Черкаси, Житомир, Луцьк, Кривий Ріг, Одеса, Вінниця, Кременчук, Умань, Маріуполь, Суми, Чернігів, Херсон, Івано-Франківськ.

NjAxZGYyY