Електрика від А до Я 


Introduction » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ » АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ CHINT

Автоматичні вимикачі CHINT




Компанія ЧИНТ найбільша китайська компанія з виробництва електротехнічного обладнання. На підприємстві працює понад 29000 чоловік. Продажі продукції Chint Group складають 7млрд.140 млн. доларів США на рік. Штаб-квартира Chint Group розташована у всесвітньо відомій "електротехнічної столиці» Китаю - місті Веньчжоу, провінція Чжецзян. Компания має представництва в Північній і Південній Америці, Західній і Східній Європі, Середньому Сході, Південній Африці, Австралії, у Східній та Південній Азії. Мережа Chint Group з продажу охоплює понад 100 країн світу, має свої представництва в 10 країнах.Виготовляючи тільки високоякісну продукцію,компанія Chint Group першої в своїй галузі отримала китайське і міжнародне свідоцтво системи з управління якістю ISО9001, системи стандарту з управління навколишнім середовищем ISО14001, системи з управління безпекою захисту здоров'я від професійних хвороб OHSAS 18001. Модульні автоматичні вимикачі ЧИНТ, це широка лінійка якісних і надійних автоматичних вимикачів за ціною нижче європейських аналогів. Купивши автоматичні вимикачі ЧИНТ, ви зможете переконатися, що китайське низьковольтне обладнання може бути не тільки економічним, але і високоякісним.

 

*Серія DZ47-60 категорії С - бюджетна лінійка 4,5kA автоматичних вимикачів від CHINT,автоматичні вимикачі вигідно відрізняються від інших недорогих китайських автоматів відмінною якістю. Серія включає в себе 1,2,3 фазні автомати, на струми від 1до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В).Серія автоматів DZ47-60 не підтримує додаткові аксесуари.

*Серія NB1-63 категорії Сбазова лінійка 6 кА автоматів марки NB1-63 від CHINT, для промислового та побутового використання, включає в себе 1,2,3 фазні автомати, на струми від 1A до 63А.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В). Серія підтримує додаткові аксесуари.

*Серія NB1-63 категорії D включає в себе 1, 2 та 3 фазні автоматичні вимикачі, комутаційною здатністю 6, на струми від 1А до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.Серія підтримує додаткові аксесуари.

*Серія DZ158лінійка автоматичних вимикачів відключаючої здатністю 6кА, для промислового застосування.Cерія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 80A до 125А.

* Аксесуари для вимикачів CHINT - компанія ЧИНТ вирбляє всі необхідні додаткові пристосування для своїх автоматичних вимикачів.

 

 


YTUzMzZk