Електрика від А до Я 


Introduction » СИЛОВІ КОНТАКТОРИ

СИЛОВІ КОНТАКТОРИ


Наша компанія пропонує Вам, силові контактори ,перевірених часом виробників, всіляких конфігурацій і типорозмірів.


*силові контактори ETI - це можливість встановлення додаткових контактів, механічного блокування, "RC" фільтрів, монтаж на шину ТН35 або на монтажну панель за допомогою гвинтів, високий механічний і електричний ресурс, універсальні додаткові контакти.


*силові контактори ABB - основною областю застосування контакторів А 9 ... A300 є комутація трифазних електродвигунів і силових кіл загального призначення напругою до 690/1000 В змінного струму або 220/440 В постійного струму. Їх також можна використовувати для вирішення безлічі інших завдань, наприклад, збірки типових схем на контакторах - таких як пуск двигунів за схемою зірка / трикутник або реверсування електродвигунів, розділення електричних кіл, комутації конденсаторів і освітлювальних ламп.


*силові контактори Moeller - серия контакторів (пускачі) DILM від Moeller, має менші габарити, надійне з'єднання монтуються проводами двома способами «під гвинт» і пружинні затиски, ці контактори мають 4 типи розміру, які покривають модельний ряд до 300А, що значно спрощує проектування.


*силові контактори Schneider - контактори Schneider відрізняються легкістю і простотою встановлення, компактними розмірами, високою надійністю в експлуатації. Відповідають міжнародним стандартам, що забезпечують надійне підключення на тривалий термін.


*силові контактори CHINT - контактори NС виробництва CHINT(Китай), без перебільшення можна назвати кращими китайськими контакторами які є на українському ринку, купивши продукцію компанії CHINT, Ви переконаєтеся що китайська продукція при невеликій ціні може бути надійною.


*силові контактори ІЕК - компанія ІЕК найбільш відома з усіх китайського виробників яка пропонує продукцію електроустаткування на ринку України, вона чудово підходить для вирішення недорогих бюджетних проектів.


*силові контактори "Промфактор" - більш ніж десятирічний досвід розробки та виготовлення низьковольтного обладнання дозволив українській компанії "Промфактор" зайняти гідне місце на ринку виробників і комплексних постачальників електрообладнання.

YzlkMD