Електрика від А до Я 


Introduction » СИЛОВІ КОНТАКТОРИ » Силові контактори Промфактор

Силові контактори Промфактор


"Компанія "Західелком"з метою розширення асортименту, розпочало співпрацю з відомим українським виробником низьковольтної продукції: Виробничим підприємством "Промфактор"

Більш ніж десятирічний досвід розробки та виготовлення низьковольтного обладнання дозволив українській компанії "Промфактор" зайняти гідне місце на ринку виробників і комплексних постачальників електрообладнання.

На сьогоднішній день продукція торгової марки «РF» позиціонується за якістю з обладнанням провідних європейських торгових марок; при цьому ціна - доступна українському споживачеві. Продукція торгової марки «РF» користується постійно зростаючим попитом у промислових, будівельних і торгових компаній країни.

 

Пускачі ПММ 1-3 величини - електромагнітні комутуючі пристрої для дистанційного запуску, зупинки та реверсування асинхронних двигунів. В розділі представлені пускачі 1-3 величини, від 6 до 32А, напругою від 24 до 380В.

Пускачі ПММ 4-5 величиниелектромагнітні комутуючі пристрої для дистанційного запуску, зупинки та реверсування асинхронних двигунів. В розділі представлені пускачі 4-5 величини, від 40 до 125А, напругою від 24 до 380В.

Пускачі ПММ 6-8 величини - електромагнітні комутуючі пристрої для дистанційного запуску, зупинки та реверсування асинхронних двигунів. В розділі представлені пускачі 6-8 величини, від 160 до 1000А, напругою від 110 до 380В.

Додаткове обладнання до ПММ - в розділі представлено додаткове обладнання до пускачів ПММ, механічні блокування, додаткові контакти, рами для створення реверсивних зборок, котушки на різну напругу, фільтри.

Пускачі ПММ 1-4 величини закриті - магнітні пускачі в оболонці з термостійкого пластику зі ступенем захисту IP-67, в розділі представлені пускачі від 6 до 75А, без теплового реле, реверсивні, а також з різними варіантами управління на корпусі.

Пускачі ПММ 5-6 величини закриті - магнітні пускачі в металевій оболонці зі ступенем захисту IP-54, в розділі представлені пускачі від 63 до 250А, без теплового реле, реверсивні, а також з різними варіантами управління на корпусі.

Реле теплові до пускачів ПММ - реле теплового захисту серії РТ2М призначені для захисту електродвигунів від перевантажень, обриву фаз. В розділі представлені 7 типорозмірів на струми від 0.1 до 630А

YWIyNDk5OG