Електрика від А до Я 


Introduction » ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ЗАХИСТ(ПЗВ) » Диференційний захист CHINT

Диференційний захист CHINT


Диференціальний захист від китайського гіганта, справжнього лідера китайської електротехнічної промисловості компанії  ЧИНТ, це недорога продукція, яка пройшла всі необхідні сертифікації як в Європі, так і в Україні. Асортимент продукції ЧИНТ, включає в себе все необхідне обладнання  для диференціальної захисту: пристрої захисту ПЗВ (дифреле), дифавтомати на різні амперажи. Продукція ЧИНТ відома своєю якістю при невеликій порівняно зі світовими аналогами ціною.

Купивши диференційний захист від ЧИНТ, ви зможете переконатися, що китайське низьковольтне обладнання може бути не тільки економічним, але і високоякісним.

*Дифреле (ПЗВ) NL1-63 AC 6kA - основна лінійка диференціальних реле (ПЗВ) від компанії ЧИНТ, включає в себе 2 полюсні та 4 полюсні дифреле,комутаційною здатністю 6кА, на струми від 25А до 63А з номінальними струмами витоку 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3(300мА).Тип АС чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку.Серія підримує підключення додаткового обладнання.Реле мають високу швидкодію, надійні та довговічні.

*Дифреле (ПЗВ) NL1E-63 AC 6kA електроннебюджетна лінійка диференціальних реле (ПЗВ) електронного типу,включає в себе 2 полюсні та 4 полюсні дифреле,комутаційною здатністю 6кА, на струми від 25А до 63А з номінальним струмом витоку 0.03А(30мА).Тип АС чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку.Електронне реле не спрацьовує при обриві нульового проводу.

*Дифавтомат DZ47LE тип С 6кАосновна лінійка диференціальних вимикачів від компанії ЧИНТ включає в себе 2 полюсні та 4 полюсні дифвимикачі,комутаційною здатністю 6кА, на струми від 6А до 63А з номінальними струмами витоку 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3(300мА).пристрій поєднує в собі автоматичний вимикач і ПЗВ.Вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).

*Дифавтомат DZ158-100 тип С 6кАосновна лінійка диференціальних вимикачів від компанії ЧИНТ включає в себе 2 полюсні та 4 полюсні дифвимикачі,комутаційною здатністю 6кА, на струми від 63А до 100А з номінальними струмами витоку 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3(300мА).пристрій поєднує в собі автоматичний вимикач і ПЗВ.Вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).

*Дифавтомат NBH8LE-40 тип С 4.5кАбюджетна лінійка диференціальних вимикачів електронного типу,комутаційною здатністю 4.5кА, на струми від 1А до 40А з номінальним струмом витоку 0.03А(30мА).Пристрій поєднує в собі автоматичний вимикач і ПЗВ.Вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).Електронне реле не спрацьовує при обриві нульового проводу.

 

 


 

ZDYxNTdmM