Електрика від А до Я 


Introduction » СИЛОВІ ВИМИКАЧІ » Корпусні автомати ABB

Корпусні автомати ABB


Силові промислові автомати ABB це величезний вибір високоякісних пристроїв для вирішення найскладніших завдань в промисловій енергетиці. Вся продукція найбільшого світового виробника низьковольтного обладнання компанії ABB є еталоном якості та функціонального розмаїття. Корпусні щитові автоматичні вимикачі ABB це кілька чудових серій силових автоматів в діапазоні від 1А і до 3200А, які дають повну свободу в проектуванні. Завдяки великій кількості типорозмірів, різних расцепителей, широкої лінійки додаткових аксесуарів, вимикачі ABB вирішують будь-яке навіть найскладніші завдання. Використовуючи автоматичні вимикачі ABB, ви вибираєте безпеку, неперевершену якість і величезний досвід світового лідера електротехнічної промисловості.

*Автомати SACE Formula ABBце промислові автоматичні вимикачі виробництва італійської філії всесвітньо відомої компанії ABB. Автомати ABB-SACE FORMULA стандартні автоматичні вимикачі без регулювань, з можливістю використання усіх найбільш поширених аксесуарів. СеріяSACE FORMULA АВВ, виробляються в 3х габаритах, номінальними струмами до 630А.

*Автомати серії Tmax ABB - cилові автоматичні вимикачі серії Tmax від світового лідера з виробництва електрообладнання марки ABB, розроблені для комплексних рішень в енергетиці, промисловому будівництві та реалізації проектів будь-якої технічної складності. Компанією АВВ створена серія малогабаритних автоматичних вимикачів T1, T2, T3, T4, T5, T6, T7, T8 для захисту електроустановок від  16А до 3200А. Всі вимикачі оснащені концептуально новими дугогасильними камерами, які дозволяють скоротити час гасіння дуги.

 

 

 


YmFjNWNh