Електрика від А до Я 


Автоматичні вимикачі Tmax ABB


Силові автоматичні вимикачі серії Tmax від світового лідера з виробництва електрообладнання марки ABB, розроблені для комплексних рішень в енергетиці, промисловому будівництві та реалізації проектів будь-якої технічної складності. Основною перевагою корпусних автоматів базової серії Tmax від АВВ, є широка лінійка промислових автоматів. Компанією АВВ створена серія малогабаритних автоматичних вимикачів T1, T2, T3, T4, T5, T6, T7, T8 для захисту електроустановок від  1А до 3200А. Всі вимикачі оснащені концептуально новими дугогасильними камерами, які дозволяють скоротити час гасіння дуги. Промислові силові вимикачі від концерну ABB, це продукція високої якості і виняткової надійності.

*Автомати Tmax габарит T1 - промисловий автомат Tmax T1 завдяки компактним габаритам є унікальним у своєму класі. Корпусний автоматичний вимикач Tmax T1 має можливість кріплення як на монтажній панелі, так і не рейці DIN. Силові вимикачі Tmax T1 АВВ випускаються на номінальні струми від 16А до 160А, з характеристиками (B-16кА, C-25кА, N-36кА). Всі автомати оснащені термомагнітними розчеплювачами TMD c регулюванням (від 0,7 до 1In) і з фіксованою електромагнітним регулюванням. Концерном АВВ створений єдиний асортимент аксесуарів для вимикачів Tmax T1, T2 та T3.

*Аксесуари к автомату Tmax T1у розділі представлені додаткові аксесуари до габариту T1 серії промислових корпусних автоматичних вимикачів ABB Tmax, лінійка додаткових пристроїв містить в собі ручки на автомат, виносні ручки на дверці електричних шаф, незалежні розчіплювачі, реле мінімальної напруги, всілякі перехідники та багато іншого.

*Автомати Tmax габарит T2 - корпусний силовий автомат Tmax T2 від ABB єдиний на ринку автоматичний вимикач на 160A при вкрай обмежених габаритах (ширина-90мм, висота-130мм, глибина-70). Забезпечується відключаючу здатність (85 кА). Виготовляється в 3-х полюсному виконанні на струми від (16А до 160А) з характеристиками (N-36кА, S-50кА, H-70кА, L-85кА). Вимикач Tmax T2 оснащується термомагнітним розчеплювачем (TMD) теплової поріг спрацьовування регулюється (від 0,7 до 1In) електромагнітний поріг спрацьовування фіксований (10In); термомагнітним розчеплювачем (TMG) - для захисту генераторів і довгих кабельних ліній, тепловий поріг спрацьовування регулюється (від 0,7 до 1In), електромагнітний поріг спрацьовування фіксований (3In); регулюється тільки магнітним розчеплювачем захисту (MA) також може бути оснащений електронним розчеплювачем захисту останнього покоління. Крім кріплення на монтажній панелі і DIN рейці також можуть бути виконані втичні виконання. Управління автоматичним вимикачем Т2 може здійснюватися як в ручну так і за допомогою електромагнітного приводу. Т2 може включатися в електричні кола захисту електродвигунів за умови комплектації відповідними аксесуарами.

*Аксесуари к автомату Tmax T2 у розділі представлені додаткові аксесуари до габариту T2 серії промислових корпусних автоматичних вимикачів ABB Tmax, лінійка додаткових пристроїв містить в собі ручки на автомат, виносні ручки на дверці електричних шаф, незалежні розчіплювачі, реле мінімальної напруги, всілякі перехідники та багато іншого.

*Автомати Tmax габарит T3 - промисловий силовий автоматичний вимикач Tmax T3 від ABB, є першим автоматичним вимикачем на 250A зі значно обмеженими габаритами в порівнянні з будь-яким іншим аналогічним обладнанням (ширина-105мм, висота-150мм, глибина-70мм) - це ставить їх в один ряд з апаратами меншого розміру, дозволяючи спростити установку автоматичних вимикачів до 250А в стандартних розподільних щитах. Забезпечується відключає здатність 50кА на струми від (63А до 250А) з характеристиками (N-36кА, S-50кА). Tmax T3 оснащується термомагнітним розчеплювачем (TMD) теплової поріг спрацьовування регулюється (від 0,7 до 1In) електромагнітний поріг спрацьовування фіксований (10In); термомагнітним розчеплювачем (TMG) - для захисту генераторів і довгих кабельних ліній, теплової поріг спрацьовування регулюється (від 0,7 до 1In розчеплювачем захисту (MA). Крім кріплення на монтажній панелі і DIN рейці також можуть бути виконані втичного виконання. Управління автоматичним вимикачем Т3 може здійснюватися як в ручну так і за допомогою електромагнітного приводу. Т3 також може захистити електродвигун при комплектації відповідними аксесуарами.

*Аксесуари к автомату Tmax T3у розділі представлені додаткові аксесуари до габариту T3 серії промислових корпусних автоматичних вимикачів ABB Tmax, лінійка додаткових пристроїв містить в собі ручки на автомат, виносні ручки на дверці електричних шаф, незалежні розчіплювачі, реле мінімальної напруги, всілякі перехідники та багато іншого.

*Автомати Tmax габарит T4 - cиловий автоматичний вимикач Tmax T4 на 320 A в литому корпусі, це промисловий вимикач з гранично малими габаритами, в порівнянні з будь-яким іншим аналогічним обладнанням (ширина-105мм, висота-209мм, глибина-103,5мм). Вимикачі цього габариту виробляються в стаціонарному, у втичному та викотному виконанні. Автоматичні вимикачі викотного виконання можна викочувати при закритих дверцятах, тим самим підвищуючи безпеку. Управління вимикачем проводиться як в ручну так і за допомогою моторного приводу. Забезпечується відключаюча здатність (70 кА при 415 В змінного струму). Виробляються в 3-х полюсному виконанні на струми від (від 20А до 320А) з характеристиками (N-36кА, S-50кА, H-70кА, L-125кА, V-200кА). Tmax T4 оснащується термомагнітним розчеплювачем (TMD) тепловий поріг спрацьовування регулюється (від 0,7 до 1In) електромагнітний поріг спрацьовування фіксований (10In); термомагнітним розчеплювачем (TMА) теплової поріг спрацьовування регулюється (від 0,7 до 1In), електромагнітний поріг спрацьовування регулюється (від 5 до 10In); регульованим тільки магнітним розчеплювачем захисту (MA); електронним розчеплювачем захисту. Автоматичні вимикачі Tmax T4 можуть, за умови установки певних аксесуарів, забезпечувати зонну селективність, може працювати у колах захисту електродвигунів, може застосовуватися як вимикач-роз'єднувач.

*Аксесуари к автомату Tmax T4у розділі представлені додаткові аксесуари до габариту T4 серії промислових корпусних автоматичних вимикачів ABB Tmax, лінійка додаткових пристроїв містить в собі ручки на автомат, виносні ручки на дверці електричних шаф, незалежні розчіплювачі, реле мінімальної напруги, всілякі перехідники та багато іншого.

*Автомати Tmax габарит T5 - автоматичний вимикач Tmax T5 від АВВ на 400А та 630 A в литому корпусі з малими габаритами (ширина-139,5мм, висота-209мм, глибина-103,5мм). Вимикачі цього габариту виробляються в стаціонарному, у втичному та  викотному виконанні. Управління вимикачем проводиться як в ручну так і за допомогою мотопрівода. Забезпечується відключаюча здатність (70 кА при 415 В змінного струму). Виробляються в 3-х полюсному виконанні на струми (від 320А до 630А) з характеристиками (N-36кА, S-50кА, H-70кА, L-120кА, V-200ка). Tmax T5 оснащується електронним розчеплювачем або термомагнітним розчеплювачем (TMА) тепловий поріг спрацьовування регулюється (від 0,7 до 1In), електромагнітний поріг спрацьовування регулюється (від 5 до 10In); регульованим тільки магнітним розчеплювачем захисту (MA). Автоматичні вимикачі Tmax T5 можуть, за умови установки певних аксесуарів, забезпечувати зонний селективність, можуть працювати в колах захисту електродвигунів або можуть застосовуватися як вимикач-роз'єднувач.

ZjA3NGZhY