Електрика від А до Я 


Introduction » СИЛОВІ ВИМИКАЧІ » Силові автомати Промфактор

Силові автомати Промфактор


Компанія "Західелком", з метою розширення асортименту, розпочало співпрацю з відомим українським виробником низьковольтної продукції: Виробничим підприємством "Промфактор"

Більш ніж десятирічний досвід розробки та виготовлення низьковольтного обладнання дозволив українській компанії "Промфактор" зайняти гідне місце на ринку виробників і комплексних постачальників електрообладнання.

На сьогоднішній день продукція торгової марки «РF» позиціонується за якістю з обладнанням провідних європейських торгових марок; при цьому ціна - доступна українському споживачеві. Продукція торгової марки «РF» користується постійно зростаючим попитом у промислових, будівельних і торгових компаній країни.

* Автомати серії АВ 3000 - автоматичні вимикачі серії АВ3000 від "Промфактор", комутаційні апарати, призначені для захисту електричних кіл від тривалих перевантажень і струмів короткого замикання. Номінальний струм даної серії, підтримується в діапазоні від 10А до 1250А. Автоматичні вимикачі додатково можуть комплектуватися незалежними розчіплювачами, додатковими та сігнальними контактами, перехідними шинами, ручним дистанційним приводом та блоком дистанційного керування.

* Автомати серії АВ 3000С - автоматичні вимикачі серії АВ3000С з електронним блоком керування призначені для захисту електричних кіл від струмів короткого замикання та перевантажень. Використання електронного блоку захисту з трансформаторами струму, замість традиційного електромагнітного та теплового захисту, дозволяє самостійно налаштовувати струм та час спрацювання захисту. Автомати цієї серії бувають 3х версій: 160-400А, 252-630А, 320-800А. Автомати мають можливість комплектації незалежними розчіплювачами, додатковими та сігнальними контактами.

NjUyOWZhO