Електрика від А до Я 


Автомати SACE Formula ABB


Бюджетна лінійка силових автоматів ABB-SACE FORMULA, це промислові автоматичні вимикачі виробництва італійської філії всесвітньо відомої компанії ABB. Автомати ABB-SACE FORMULA стандартні автоматичні вимикачі без регулювань, з можливістю використання усіх найбільш поширених аксесуарів. Серія SACE FORMULA АВВ, виробляються в 3х габаритах, номінальними струмами до 630А.

*Cерія SACE FORMULA A1A ABB - економ серія від італійської філії компанії АВВ, розділ включає в себе автоматичні вимикачі габариту 125 (А1), відключаючою здатністю 10kA, на номінальні струми від 15А до 125А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного розчеплювача. Для даних промислових силових автоматичних вимикачів існує великий вибір додаткових аксесуарів.

*Серія SACE FORMULA A1B ABBеконом серія від італійської філії компанії АВВ, розділ включає в себе автоматичні вимикачі габариту 125 (А1), відключаючою здатністю 18kA, на номінальні струми від 15А до 125А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного розчеплювача. Для даних промислових силових автоматичних вимикачів існує великий вибір додаткових аксесуарів.

*Серія SACE FORMULA A2B АВВеконом серія від італійської філії компанії АВВ, розділ включає в себе автоматичні вимикачі габариту 250 (А2), відключаючою здатністю 18kA, на номінальні струми від 125А до 250А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного розчеплювача. Для даних промислових силових автоматичних вимикачів існує великий вибір додаткових аксесуарів.

*Серія SACE FORMULA A1C АВВеконом серія від італійської філії компанії АВВ, розділ включає в себе автоматичні вимикачі габариту 125 (А1), відключаючою здатністю 25kA, на номінальні струми від 15А до 125А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного розчеплювача. Для даних промислових силових автоматичних вимикачів існує великий вибір додаткових аксесуарів.

*Серія SACE FORMULA A2C АВВеконом серія від італійської філії компанії АВВ, розділ включає в себе автоматичні вимикачі габариту 250 (А2), відключаючою здатністю 25kA, на номінальні струми від 125А до 250А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного розчеплювача. Для даних промислових силових автоматичних вимикачів існує великий вибір додаткових аксесуарів.

*Серія SACE FORMULA A1N АВВ економ серія від італійської філії компанії АВВ, розділ включає в себе автоматичні вимикачі габариту 125 (А1), відключаючою здатністю 36kA, на номінальні струми від 15А до 125А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного розчеплювача. Для даних промислових силових автоматичних вимикачів існує великий вибір додаткових аксесуарів.

*Серія SACE FORMULA A2N АВВ економ серія від італійської філії компанії АВВ, розділ включає в себе автоматичні вимикачі габариту 250 (А2), відключаючою здатністю 36kA, на номінальні струми від 125А до 250А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного розчеплювача. Для даних промислових силових автоматичних вимикачів існує великий вибір додаткових аксесуарів.

*Серія SACE FORMULA A3N АВВ економ серія від італійської філії компанії АВВ, розділ включає в себе автоматичні вимикачі габаритами 400-630 (А3), відключаючою здатністю 36kA, на номінальні струми від 320А до 630А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного або електронного розчеплювача. Для даних промислових силових автоматичних вимикачів існує великий вибір додаткових аксесуарів.

*Серія SACE FORMULA АВВ A3S - економ серія від італійської філії компанії АВВ, розділ включає в себе автоматичні вимикачі габаритами 400-630 (А3), відключаючою здатністю 50kA, на номінальні струми від 320А до 630А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного або електронного розчеплювача. Для даних промислових силових автоматичних вимикачів існує великий вибір додаткових аксесуарів.

*Серія аксесуарів к габариту A1 - у розділі представлені додаткові аксесуари до габариту А1 серії промислових корпусних автоматичних вимикачів ABB-SACE FORMULA, лінійка додаткових пристроїв містить в собі ручки на автомат, виносні ручки на дверці електричних шаф, незалежні розчіплювачі, реле мінімальної напруги, всілякі перехідники та багато іншого.

*Серія аксесуарів к габариту А2 - у розділі представлені додаткові аксесуари до габариту А2 серії промислових корпусних автоматичних вимикачів ABB-SACE FORMULA, лінійка додаткових пристроїв містить в собі ручки на автомат, виносні ручки на дверці електричних шаф, незалежні розчіплювачі, реле мінімальної напруги, всілякі перехідники та багато іншого.

*Серія аксесуарів к габариту А3у розділі представлені додаткові аксесуари до габариту А3 серії промислових корпусних автоматичних вимикачів ABB-SACE FORMULA, лінійка додаткових пристроїв містить в собі ручки на автомат, виносні ручки на дверці електричних шаф, незалежні розчіплювачі, реле мінімальної напруги, всілякі перехідники та багато іншого.

 

 

NDkxN2NkYj