Електрика від А до Я 


Introduction » МОДУЛЬНІ КОНТАКТОРИ » Контактори Промфактор

Модульні контактори Промфактор


"Компанія "Західелком"з метою розширення асортименту, розпочало співпрацю з відомим українським виробником низьковольтної продукції: Виробничим підприємством "Промфактор"

Більш ніж десятирічний досвід розробки та виготовлення низьковольтного обладнання дозволив українській компанії "Промфактор" зайняти гідне місце на ринку виробників і комплексних постачальників електрообладнання.

На сьогоднішній день продукція торгової марки «РF» позиціонується за якістю з обладнанням провідних європейських торгових марок; при цьому ціна - доступна українському споживачеві. Продукція торгової марки «РF» користується постійно зростаючим попитом у промислових, будівельних і торгових компаній країни.

 


* серія Standart - призначені для комутації і підключення пристроїв та обладнання, робочі струми яких перевищують струми звичайних побутових вимикачів, а також можуть використовуватися як проміжні реле. Серія Standart підтримує номінальну напругу від 20 до 63А, з різною комплектацією контактних груп.

* серія EVO - призначені для комутації і підключення пристроїв та обладнання, робочі струми яких перевищують струми звичайних побутових вимикачів, а також можуть використовуватися як проміжні реле. Серія EVO підтримує номінальну напругу від 25 до 63А, має поліпшений дизайн, та широкий спектр контактних груп.

YmQzZ