Електрика від А до Я 


Introduction » РЕЛЕЙНЕ ОБЛАДНАННЯ » Реле Електросвіт

РЕЛЕЙНЕ ОБЛАДНАННЯ / Реле Електросвіт


Релейне обладнання "Електросвіт" є якісним продуктом створенним української компанією "Електросвіт" спільно з фірмою "F&F" (Польша), лінійка продукції "ЕС" забезпечує споживачів найновішими технологіями та системами, що принесуть нові стандарти зручності, комфорту, свободи та безпеки людям різного достатку. Вся продукція сертифікована в Україні та має гарантію 36 місяців.

Сутінкові реле EC - реле сутінкові призначені для автоматичного ввімкнення світлової реклами, освітлення територій та об'єктів на вулицях, площах, у вітринах магазинів тощо в сутінках і вимкнення такого освітлення на світанку.

Реле сходові ЕС - реле сходові призначені для підтримання ввімкненим освітлення сходових кліток, коридорів та інших об'єктів протягом визначенного часу.

Реле імпульсні ЕС - електронні імпульсні реле дають можливість вмикати освітлення або інше обладнання з кількох різних точок за допомогою з'єднаних паралельно однопозиційних вимикачів кола керування.

Світлорегулятори ЕС - світлорегулятори призначені для увімкнення та вимкнення освітлення з можливостю регулювання його яскравості для ламп розжарювання, галогенних та люмінесцентних.

Датчики руху ЕС - датчик НВЧ реагує на рух об'єкту крізь дерев'янні, скляні, гіпсо-картонні та виготовленні з інших штучних матеріалів перегородки(стіни).

Керування ролокасетами ЕС - реле призначене для керування ролокасетами (вгору та вниз) або іншими об'єктами (наприклад воротами), що приводяться в рух електродвигинами змінного струму за допомогою однопозиційних вивикачів. Реле може працювати як самостійно (для керування одними ролокасетами), так і в групі з іншими, що робить можливим центролізоване керування багатьма ролокасетами.

Реле часу ЕС - реле часу призначені для передачі команд з одного електричного кола в друге коло з визначеною, наперед встановленою затримкою. Застосовуються для керування пристроями промислової та побутової автоматики, вентиляції, обігріву, освітлення, сигналізації тощо.

Реле напруги ЕС - реле напруги призначені для контролю рівня напруги мережі та захисту електричних пристроїв від небезпечного для них підвищення та зниження рівня напруги поза встановлені межі. Пристосовані для монтажу на монтажній рейці в електрощитах.

Реле фаз ЕС - реле пропадання фаз призначенні для захисту електричних двугунів, які живляться від трифазної мережі змінного струму у випадку пропадання напруги однієї чи двох фаз або у випадку несиметрії напруг між фазами, що може стати причиною виходу з ладу двигунів.

Перемикачі фаз ЕС - автоматичні перемикачі фаз призначені для підтримання постійного рівня напруги живлення однонофазних електропристроїв у випадку пропадання фаз живлення або зміни рівня напруги на ній поза встановлені межі шляхом перемикання живлення на іншу фазу з правильними параметрами.

Обмежувачі потужності EC- обмежувачі споживаної потужності призначені для автоматичного вимкненя живлення електричного кола однофазної мережі у випадку перевищення встановленої величини потужності, яку споживають електричні пристрої в даному колі.

Реле струму ЕС - реле струму призначені для контролю значення сили струму у вимірювальних колах. Якщо значення сили струму перевищить встановлене, контакти реле перейдуть у замкнений стан.

Контрольні індікатори ЕС - контрольні індікатори призначені для візуальної сигналізації наявності напруги в мережі. Головні переваги пристроїв - малі габарити (лише 17,5 мм - один модуль типу S) та тривалий термін служби світлодіодів.

Аналізатори мережи ЕС - призначені для моніторингу параметрів окремих фаз трифазної електромережі - напруги, струму, частоти, повної потужності, активної та реактивної складових повної потужності, а також значення коефіціенту потужності.

Реле рівня рідини ЕС - призначені для виявлення присутності рідин, які проводять електричний струм на рівні висоти вмонтованих детектерів.

Регулятори температури ЕС - призначені для керування нагрівальним та охолоджуючим обладнанням з метою підтримання постійної температури оточуючого середовища.

 

NzJmOGMyMj