Електрика від А до Я 


РЕЛЕЙНЕ ОБЛАДНАННЯ / Реле ETI


На сьогоднішній день компанія ETI (Словенія) є однією з найбільших світових фірм, яка пропонує продукцію і послуги в області електроустаткування. ETI це європейська якість за доступною ціною. Релейне обладнання ETIREL, це широкий асортимент продукції, який дозволить Вам вирішити проблеми автоматизації та упраління як у побуті, так на виробництві.

 

Димери ETI - в розділі представлені реле для управлінням рівнем освітлення, як реле в модульному виконанні, так і для установки в монтажну коробку. Дані реле використовуються для регулювання звичайних ламп, ламп LED та  енергозберігаючих ламп.

Сутінкові реле ETI - призначені для автоматичного управління освітлювальними приладами, вітринами магазинів, рекламних щитів, включення вуличного освітлення, в залежності від рівня освітленості.

Реле часу ETI - реле часу використовуються в схемах автоматизації для регулювання часових діапазонів, в розділі ви знайдете як прості реле для побутового використання, так і реле здатні виконувати складні завдання у виробничих процесах.

Реле контролю струму ETI - використовуються для контролю споживання струму в однофазних і трифазних мережах.

Термостати ETI - застосовуються для комплексного контролю температури рідин і повітря в опалювальних та охолоджувальних системах, розподільних щитах, двигунах та іншого обладнання, за допомогою виносних датчиків.

Реле рівня рідини ETI - служать для контролю одного або декількох рівнів рідини, в одному або більше незалежних резервуарах.

Реле контролю напруги ETIвикористовуються для контролю рівня напруги однофазних і трифазних мережах.

Реле конторолю фаз ETI - контролюють асиметрію і обрив фаз.

Проміжні реле ETI - допоміжні реле, в різному виконанні, на різні струми і напругу, із звичайною та  LED індикацією.

 

YTQxMWJhZ