Електрика від А до Я 


Introduction » ПРОДУКЦІЯ LED » LED від PHILIPS » Лампи LED (Philips)

Лампи LED (Philips)


Компанія «Західелком» рада представити Вам, відмінно продуману лінійку світлодіодних ламп виробництва світового лідера в області джерел світла компанії Філіпс, світлодіодні Led-лампи від концерну PHILIPS це чудовий сплав енергоефективності та надійності при мінімальному негативному впливі на навколишнє середовище. На нашому сайті ви зможете придбати світлодіодні лампи, які замінюють зі значною економією лампи яки  знаходяться в Вашій оселі, офісі або на виробництві. Відмінна якість, дизайн і великий термін служби Led-ламп Філіпс, зробило їх лідером ринку світлодіодної продукції.

*Лампи PHILIPS (цоколь E27) - у розділі представлені всі світлодіодні лампи Філіпс з цоколем E27. Асортимент LED-ламп задовольнить практично будь-якого покупця, від бюджетних діодних ламп серії Essential, до ексклюзивних зроблених по філаментної технології ламп LED Classic, створених спеціально для люстр. У даній категорії пропонуються ЛЕД лампи різноманітної форми від 2вт до 18Вт, які з ефективністю до 90% замінять лампи розжарювання до 150Вт, окремо представлені лампи для створення акцентного освітлення і замінюють галогенні лампи до 100Вт. Звертає на себе увагу Led-лампа Scene Switch від PHILIPS, лампа Scene Switch A60 9.5-60W E27 3000K / 6500K, має унікальну можливість перемикати температуру світіння лампи з теплою на холодну, і навпаки.

*Лампи PHILIPS (Цоколь E14) - в розділі представлені діодні лампи Філіпс з цоколем Е14, практично будь-який з покупців може бути задоволений асортиментом даного розділу. Лампи LED CorePro випускаються в двох варіантах колб свічка або кулька і чудово підходять для люстр і бра. Ексклюзивні лампи серій LEDClassic та LEDClassic ,завдяки ексклюзивній технології виглядають як звичайні лампи розжарювання, і випускаються в варіантах, куля, свічка і свічка на вітрі. Світлодіодні лампи MAS LED відрізняються поліпшеною світловіддачею. Так само в розділі є лампи для створення акцентного освітлення, які замінюють галогенні лампи.

*Лампи PHILIPS LED (трубка T8) - в категорії представлені трубчасті LED -лампи PHILIPS з колбою Т8, і цоколем G13, які з успіхом зможуть замінити люмінесцентні лампи, практично будь-якої марки і розміру. Бюджетні світлодіодні трубки ESSENTIAL для роботи з електромагнітними баластами, лампи Т8 CorePro для електронних ПРА, а так само ексклюзивні серії з підвищеною світловіддачею MASTER High Output та Ultra Output, з високою і найвищої інтенсивністю світлового потоку. Більшість ламп оснащені унікальною технологією InstantFit від Філіпс, яка дозволяє просто вставити лампу  в існуючий світильник з електронним баластом, не змінюючи проводки всередині люмінесцентного світильника.

*Лампи PHILIPS LED (цоколь GU5.3) - cвітлодіодні лампи з цієї категорії це прекрасна заміна галогенових ламп на діодне LED освітлення з цоколем GU5.3 і формою МR16 від Філіпс. Ці лампи створять будь яке акцентне освітлення за рахунок великого вибору кута світлового пучка від 24D до 60D. Серія LED-ламп MASTER LEDspot LV - високоякісний ЛЕД продукт від Філіпс, в асортименті лампи на 12В і 220В, лампи яки діміруються, лампи з поліпшеною системою охолодження зроблені - за технологією Airflux. У категорії так само присутні не дорогі бюджетні, але не менш якісні лампи серії ESSENTIAL від PHILIPS.

*Лампи PHILIPS LED (цоколь GU10) - категорія включає в себе світлодіодні лампи, які можуть замінити галогенові лампи з цоколем GU10 формою колби МR16. Лампи призначені для акцентного освітлення. В асортименті лампи з кутом світлового потоку від 24D до 60D. Серія LED-ламп MASTER LEDspot, чудова світлодіодна продукція PHILIPS, з терміном активної роботи до 50 000 годин, яки діміруються, та лінійкою ламп з індексом передачі кольору CRI90.


*Лампи PHILIPS LED (цоколь GX35) - в категорії зібрані світлодіодні лампи виробництва Філіпс, формою AR111 і цоколем GX35, які застосовуються для заміни галогенних ламп акцентного освітлення на лампи LED.В розділі можна вибрати діодні лампи напругою 12V і 220V. Більшість ламп з цоколем GX35 діміруються, що дозволяє підвищити енергоефективність і створити бажану температуру світла. Більшість ламп створені з використанням новітньої технології Airflux, і підтримують поліпшену передачу кольору CRI90. Термін роботи цих ламп до 40 000 годин.

*Лампи PHILIPS LED (капсульні) - категорія включає в себе світлодіодні лампи PHILIPS з цоколем G4 і G9, які є альтернативою простим капсульним галогеновим лампам напругою 12V, але значно економлять електроенергію і служать до 15 000 годин. Капсульні LED лампи Філіпс, відрізняються бездоганною якістю.

*Лампи PHILIPS LED (G24) - ця категорія представляє світлодіодні лампи Філіпс, які можуть замінить компактні люмінесцентні лампи (КЛЛ) з піновим цоколем G24, для світильників типу «даунлайт». Лампи подані в двох температурах світла на 3000K і 4000K, в двох і чотирьох штирьковий виконанні. Тривалість роботи цих ламп до 30 000 годин.

ZWU4M