Електрика від А до Я 


Introduction » СВІТИЛЬНИКИ ЛЮМІНЕСЦЕНТНІ » Cвітильники вологозахищені

СВІТИЛЬНИКИ ЛЮМІНЕСЦЕНТНІ / Cвітильники вологозахищені


*Герметичні світильники OSRAM - відмінне знання особливостей роботи ламп та електронних пускорегулювальних апаратів допомагають компанії OSRAM створювати чудові світильники. Вони завжди забезпечують більше комфорту, надійності, при менших витратах електроенергії і відрізняються прекрасним дизайном.

*Герметичні світильники ВАТРА - найбільш відомий український бренд світильників, світильники Ватра якісні недорогі і надійні.

*Герметичні світильники DELUX - це недорогі і якісні світильники, для реалізації бюджетних проектів,з достатньо високим показником ціна-якість.

*Герметичні світильники PHILIPS - компанія Philips є одним із світових лідерів у виробництві світлотехнічної продукції в світі, світильники Philips це завжди якість, надійність і неперевершений дизайн.

*Герметичні світильники UNOLUX - світильники Unolux від компанії OMS (Словаччина), це світильники які відповідають всім основним технічним вимогам як для зовнішнього освітлення, так і для освітлення приміщень.Сучасні світлові технології у виробництві, дозволяють утримувати вартість продукції в доступній ціновій категорії при найвищій якості виконання.

*Герметичні світильники Световые технологии - російська компанія Световые технологии найбільший виробник світильників на території СНД, величезна кількість проектів виконаних за допомогою світильників компаніі, підтверджують їх якість і надійність.

*Герметичні світильники Люмен - продукція українського виробника - Броварського світлотехнічного заводу 'Люмен' відрізняються надійністю і якістю.

*Герметичні світильники Magnum - це недорогі світильники, для вирішення бюджетних завдань.

MTA4O