Електрика від А до Я 


Introduction » СВІТИЛЬНИКИ ЛЮМІНЕСЦЕНТНІ » Cвітильники растрові

СВІТИЛЬНИКИ ЛЮМІНЕСЦЕНТНІ / Cвітильники растрові


*Растрові світильники OSRAM - відмінне знання особливостей роботи ламп та електронних пускорегулювальних апаратів допомагають компанії OSRAM створювати чудові світильники. Вони завжди забезпечують більше комфорту, надійності, при менших витратах електроенергії і відрізняються прекрасним дизайном.

*Растрові світильники ВАТРА - найбільш відомий український бренд світильників, світильники Ватра якісні недорогі і надійні.

*Растрові світильники PHILIPS - компанія Philips є одним із світових лідерів у виробництві світлотехнічної продукції в світі, світильники Philips це завжди якість, надійність і неперевершений дизайн.

*Растрові світильники Световые технологии - російська компанія Световые технологии найбільший виробник світильників на території СНД, величезна кількість проектів виконаних за допомогою світильників компаніі, підтверджують їх якість та надійність.

*Растрові світильники Люмен - продукція українського виробника - Броварського світлотехнічного заводу 'Люмен' відрізняються надійністю і якістю.

*Растрові світильники Plexiform - основною діяльністю польської компанії Plexiform є виробництво широкої гами світильників різного призначення, а також розробка концепцій, конструкцій і технологій нових рішень в галузі освітлення. Постійна співпраця з міжнародними науково-дослідними центрами сприяє тому, що Plexiform з'єднує свій багаторічний досвід з інновацією

*Растрові світильники Northcliffe - Northcliffe пропонує своїм клієнтам дуже широкий асортимент світильників - від наймасовіших великосерійних до унікальних. Світильники серійних моделей виробляються на власних виробничих потужностях в Росії, Україні та в Європейському Союзі

ZThmO