Електрика від А до Я 


Introduction » КАБЕЛЬ-ПРОВІД » КАБЕЛЬ ВВГнг » Кабель ВВГнг 5х25


        

Кабель ВВГнг 5х25

 

Product no.: 181
Ціна:
679.00 Грн

into the basket:
  м  

Для прокладки в сухих і вологих виробничих приміщеннях , на спеціальних кабельних естакадах , в блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі. Кабелі не рекомендуються для прокладки в землі ( траншеях ).

Силові кабелі з мідними жилами , ПВХ оболонці , нг - не поширюють горіння.

1.Струмопровідна жила - мідна , однодротяна або багатодротяна , круглої або секторної форми.

2.Ізоляція - з полівінілхлоридного пластикату (ПВХ). Ізольовані жили багатожильних кабелів мають відмінне забарвлення . Ізоляція нульових жив виконується блакитного кольору. Ізоляція жил заземлення виконується двокольорового ( зелено- жовтого забарвлення).

3.Скрутка - ізольовані жили двох -, трьох- , чотирьох-і пятіжільних кабелів скручені ; двожильні кабелі мають жили однакового перетину , трьох - , чотирьох-і пятіжільних мають всі жили однакового перетину або одну жилу меншого перетину ( жилу заземлення або нульову ).

4.Оболонка - ПВХ пластикату зниженої горючості .

Для передачі і розподілу електроенергії в стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 660 В і 1000 В частоти 50 Гц.

Для прокладки в сухих і вологих виробничих приміщеннях , на спеціальних кабельних естакадах , в блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі. Кабелі не рекомендуються для прокладки в землі (траншеях).

M2Q0NmU5