Електрика від А до Я 


Корпусні автомати ETI


Силові промислові автоматичні вимикачі ETIBREAK від словенського концерну ETI, це якісні корпусні автомати європейського виробництва за прийнятною для українського ринку ціною. Різноманітні підсерії промислових вимикачів ETI містять в собі автомати з фіксованим і регульованим налаштуванням теплового і електромагнітного розчеплювача, на різні струми та типорозміри. Велика кількість додаткових пристосувань до автоматів ETIBREAK, дозволяє використовувати ці корпусні автомати практично в будь-який технічної конфігурації. Відвідування співробітниками нашої компанії заводів концерну ETI, ще раз переконало нас в бездоганній якості продукції марки ETI.


*Серія ETIBREAK2 EB2S LF - економ серія силових автоматів 160 і 250 габаритів, на номінальні струми від 16А до 250А з фіксованими настройками теплового і електромагнітного розчеплювача, для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.

*Серія ETIBREAK2 EB2S LA - економ серія силових автоматів 160 і 250 габаритів, на номінальні струми від 25А до 250А з регульованими настройками теплового розчеплювача і фіксованими настройками електромагнітного розчеплювача для 160 габариту, і регульованими настройками електромагнітного розчеплювача для 250 габариту. Для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.


*Аксесуари до EB2S - до серії (економ) концерном випускається широка лінійка додаткових аксесуарів в якій присутні всі необхідні додаткові пристосування. У розділі ви зможете знайти незалежні розчеплювачі, виносні рукоятки, мотор-приводи, різні перехідники і багато іншого.

*Серія ETIBREAK2 EB2 L - стандат серія силових автоматів 125,250,630,800 габаритів, з невеликий відключаючою здатністю на номінальні струми від 20А до 800А з регульованими настройками теплового розчеплювача та електромагнітного розчеплювача. Для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.

*Серія ETIBREAK2 EB2 Sстандат серія силових автоматів 125,160,200,250,400,630,800 габаритів, з стандартними відключаючими здатностями на номінальні струми від 100А до 800А з регульованими настройками теплового розчеплювача та електромагнітного розчеплювача. Для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.

*Серія ETIBREAK2 EB2 LE/E- серія автоматів з електронним розчіплювачем габаритом 800,1000,1250,1600,на номінальні струми від 800А до 1600А з регульованими настройками теплового розчеплювача та   з точним регулюванням електромагнітного розчеплювача. Для цієї серії автоматів випускається широка лінійка додаткових аксесуарів.

*Аксесуари до ETIBREAK2до серії ETIBREAK2 випускається лінійка додаткових аксесуарів в якій присутні різноманітні пристосування. У розділі ви зможете знайти незалежні розчеплювачі, виносні рукоятки, мотор-приводи, різні перехідники і багато іншого.


 

 
ZDYwN