Електрика від А до Я 


Диференційний захист Schneider


Наш сайт радий запропонувати, повний асортимент диференційного захисту від найбільшого французького виробника низьковольтного обладнання компаніі "Шнайдер Електрик" .Диференціальні вимикачі навантаження (ПЗВ), діференціальні блоки та диференційні  автоматичні вимикачі "Шнайдер Електрик" захистять від ураження електричним струмом при прямому і непрямому дотику, а так само від виникнення пожежі через витік струму.На виробництві компанії Шнайдер введений 100% вихідний контроль кожного виробу.

*Диференційний захист Easy9добре розроблена бюджетна серія від Шнайдер електрик, чудова лінійка диференційних пристроїв, за прийнятними ценам.Данная категорія містить дифреле (ПЗВ) та дифавтомати від 10 від 63А,з номінальними струмами витоку 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3А(300мА).

*Дифзахист "Домовой"серія модульного електрообладнання, що вироблена французькою компанією Schneider Electric, і є адаптована для України. Пристрої серії «Домовой» встановлюються в житлових приміщеннях, призначені для використання в електромережах житлових будинків, офісів та котеджів.

*Дифреле (ПЗВ) ILD Kcерія диференціальних вимикачів iLD K навантаження від лінійки Acti9 (Шнайдер Електрик), якісний промисловий прилад на 6кА, вимикач не підтримує підключення додаткового обладнання. Для побутового використання 2 та 4 полюсні диференціальні реле,комутаційною здатністю 6кА, на струми 25А, 40А, 63А, з номінальнім струмом витоку 0.03А (30мА).Тип АС чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку.

*Дифреле (ПЗВ) ILD тип АСпромислова серія дифреле (ПЗВ), 2 та 4 полюсні диференціальні реле,комутаційною здатністю 10кА, на струми 25А, 40А, 63А, 80А, 100А з номінальними струмами витоку 0.01(мА), 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3(300мА).Тип АС чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку.У серії присутні реле із затримкою спрацьовування.Серія підримує підключення додаткового обладнання.

*Дифреле (ПЗВ) ILD тип Апромислова серія дифреле (ПЗВ), 2 та 4 полюсні диференціальні реле,комутаційною здатністю 10кА, на струми 25А, 40А, 63А, 80А, 100А з номінальними струмами витоку 0.01(мА), 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3(300мА).Тип А чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку і до пульсуючого постійного струму витоку.У серії присутні реле із затримкою спрацьовування.Серія підримує підключення додаткового обладнання.

*Дифреле (ПВЗ) ILD тип Asiпромислова серія дифреле (ПЗВ), 2 та 4 полюсні диференціальні реле,комутаційною здатністю 10кА, на струми 25А, 40А, 63А, 80А, 100А з номінальними струмами витоку 0.01(мА), 0.03А(30мА), 0.1А(100мА), 0.3(300мА).Тип Аsi вказує на поліпшений захист від електричних збурень і забрудненого середовища.У серії присутні реле із затримкою спрацьовування.Серія підримує підключення додаткового обладнання.

*Дифвимикач (ПЗВ) RCCB-ID - cерія диференціальних вимикачів навантаження RCCB-ID від лінійки Acti9 (Шнайдер Електрик), якісний промисловий прилад на 10кА, номінальним струмом на 125А. Вимикач підтримує підключення додаткового обладнання.Обладнання випускається наступних модифікацій: тип АС, тип А та типу Asi.

*Дифблок Vigi iC60 серія Acti 9 Vigi iC60,додатковий диференційний блок для автоматичних вимикачів iC60,диференціальні блоки Vigi iC60 легко об'єднуються з автоматичними вимикачами iC60, завдяки чому їх дуже просто встановлювати.Обладнання випускається наступних модифікацій: тип АС, тип А та типу Asi.

*Дифблок Vigi iC120додатковий диференційний блок для автоматичних вимикачів C120,диференціальні блоки Vigi C120 легко об'єднуються з автоматичними вимикачами C120, завдяки чому їх дуже просто встановлювати.Обладнання випускається наступних модифікацій: тип АС, тип А.

*Дифблок Vigi NG125додатковий диференційний блок для автоматичних вимикачів NG125,диференціальні блоки Vigi NG125 легко об'єднуються з автоматичними вимикачами NG125, завдяки чому їх дуже просто встановлювати.Обладнання випускається наступних модифікацій: тип АС, тип А, тип Asi

*Дифавтомат iDPN тип ACcерія диференціальних вимикачів iDPN від лінійки Acti9 (Шнайдер Електрик), якісний промисловий прилад на 6кА, вимикач підтримує підключення додаткового обладнання.Серія містить 2 полюсні дифавтомати номінальним струмом від 4 до 40А, із струмом витоку 0.03А (30мА).Відключаюча здатність 6кА.Вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального (побутового призначення).Вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).Тип АС чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку.

*Диавтомат iDPN тип А cерія диференціальних вимикачів iDPN від лінійки Acti9 (Шнайдер Електрик), якісний промисловий прилад на 6кА, вимикач підтримує підключення додаткового обладнання.Серія містить 2 полюсні дифавтомати номінальним струмом від 6 до 40А, із струмом витоку 0.03А (30мА) та 0.3(300мА).Вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).Тип А чутливий до змінного (синусоїдального) струму витоку і допульсуючого постійного струму витоку.

*Аксесуари дифзахисту Шнайдеррозділ містить всі необхідні додаткові пристосування для приладів диференційного захисту.

 

 

 

 


ZjM3Z