Електрика від А до Я 


ПРОДУКЦІЯ LED / LED від LEDeffect


Компанія "Західелком" пропонує Вам, високоякісні світильники торгової марки "LEDeffect". Компанія ЛЕД - Ефект: Російсько - Український виробник якісного енергоефективного світлодіодного освітлення. На власних заводах, в Москві, Азові і в Україні (скоро), компанія здійснює повний цикл виробництва світлотехнічних виробів (від розробки джерел живлення і виготовлення корпусів світильників до випробувань в світлотехнічної лабораторії).

Відмінною особливістю компанії ЛІД-Ефект є незмінно високу якість продукції, засноване на використанні сучасного обладнання, кращої елементної бази (у всіх виробах використовуються тільки японські світлодіоди Nichia) і принципів бережливого виробництва.

Велика увага приділяється дослідженням в області дії світла на здоров'я людини.

На даний момент ми пропонуємо світильники таких серій:

Серія ОФІС - cвітильники серії ОФІС виконані в металевих корпусах сконструйованих з урахуванням застосування світлодіодів. Серія ОФІС призначена для встраиваемого монтажу в стелі типу «Армстронг» і для накладного монтажу.

Cерія ГРИЛЬЯТО - п
родумана конструкція корпусу стельових світлодіодних світильників дозволяє виробляти простий і швидкий монтаж в стандартні секції стелі " ГРИЛЬЯТО " без додаткових маніпуляцій з елементами стелі. 
Світлодіодні світильники стельові серії " ГРИЛЬЯТО " рекомендуються для світлодіодного освітлення адміністративно -офісних приміщень , громадських установ , торговельних залів , кабінетів , холів і коридорів.

Серія СТАНДАРТ - особливості конструкції корпусу стельових світлодіодних світильників серії "СТАНДАРТ" визначають універсальні можливості для накладного, підвісної і встраиваемого монтажу.Серію "СТАНДАРТ" рекомендується застосовувати як світлодіодних світильників для освітлення: Адміністративно-офісних приміщень, Громадських установ, Торгових залів, Кабінетів, холів і коридорів.Серія "СТАНДАРТ" може встановлюватися в підвісні стелі типу Армстронг і Грильято.

Серія РИТЕЙЛ - світлодіодні світильники РИТЕЙЛ розроблені для освітлення торговельних залів гіпермаркетів і магазинів. Важливою особливістю світильників РИТЕЙЛ є можливість встановлювати дані світильники в одну тривалу однорідну лінію.

Серія ТИТАН - серія світлодіодних світильників "ТИТАН" розроблена спеціально для складних умов експлуатації у виробничих приміщеннях. На розсіювач з міцного полікарбонату нанесений спеціальний малюнок, який дозволяє прибрати ефект засліпленості і створити комфортне світлове середовище.

Серія КЛАСИКА - універсальні світлодіодні світильники серії "КЛАСИКА", рекомендується використовувати як світлодіодні світильників для під'їздів, промислових об'єктів, а також адміністративно-офісних приміщень та їх коридорів.Універсальність серії "КЛАСИКА" пов'язана як з однією з найширших областей застосування, так і з універсальністю конструкції корпусу світлодіодних світильників.Конструкція корпусу дозволяє застосовувати світлодіодні світильники як для накладного, так і для підвісного монтажу.

Серія ВИСОТА - світлодіодні світильники серії ВИСОТА виконані в алюмінієвих корпусах забарвлених порошковим методом. Ступінь захисту від навколишнього середовища IP-54. Світильники серії ВИСОТА забезпечені зручним кронштейном з регулюванням кута нахилу світильника, кронштейн дозволяє здійснювати накладної та підвісний монтаж, так само можливий монтаж на трубу.

Серія ЕЙФЕЛЬ - серія світлодіодних світильників ЕЙФЕЛЬ. Світильники виконані в оригінальному дизайні. Корпуси виготовляються з анодованого алюмінію. Зручний і простий монтаж за рахунок універсального кріпильного вузла - накладної, підвісний монтаж, або монтаж на трубу. Ступінь захисту світильників від впливу навколишнього середовища IP65.

Серія КЕДР - світильники серії КЕДР є оптимальним рішенням для освітлення прибудинкових територій, тротуарів, скверів та парків. Так само світильники серії КЕДР можуть застосовуватися для освітлення промислових об'єктів, світильники можна встановлювати на стіну за допомогою додаткового поворотного кронштейна. Світильники серії КЕДР можуть бути забезпечені додатковим оптикою, котрая дозволяє отримати світлорозподіл типу "Ш" - для доріг класу "Б", і типу "Г" - для освітлення складських і промислових площ.

Серія КЕДР(СПП) - серія промислових світлодіодних світильників "КЕДР ССП" розроблена спеціально для складних умов експлуатації у виробничих приміщеннях. Світильники серії КЕДР можуть бути забезпечені додатковим оптикою, котрая дозволяє отримати світлорозподіл типу "Ш" - для доріг класу "Б", і типу "Г" - для освітлення складських і промислових площ.

Серія КЕДР(АЗС) - серія вбудованих вбудовуваних світлодіодних світильників для освітлення АЗС.

 

LED Офіс LED Промислові LED Вуличні

 

 


OWEyOTI