Електрика від А до Я 


LED від BELLSON


Відкрийте для себе нескінченні можливості економії електроенергії з високою якістю світла . Ми пропонуємо Вам світлодіодне LED освітлення, яке характеризується високою продуктивністю , енергоефективністю та екологічність. Унікальні характеристики LED від Bellson: довгий термін служби і легкість в обслуговуванні , стійкість до вібрацій , хороша продуктивність при низьких температурах , відсутність інфрачервоного або ультрафіолетового випромінювання , відсутність ртуті , миттєве включення виділяють їх серед інших джерел світла.

Основним завданням Bellson є заміна традиційних ламп розжарювання або люмінесцентних (що містять ртуть !) На світлодіодні лампи , що дозволить значно заощадити електроенергію та істотно підвищить екологічну безпеку. Світлодіодні лампи Belson своїм зовнішнім виглядом нічим не відрізняється від всім звичних лампочок , які ми щодня бачимо вдома, в офісі або в громадських закладах.

Якщо Вам необхідно якісно висвітлити обширні приміщення офісів , установ , торгових комплексів, готелів , шкіл , університетів і т.д. , то для цієї мети Вам відмінно підійдуть світлодіодні панелі Белсон . Світлодіодні прожектори мають найширший діапазон застосування і можуть використовуватися як для вуличного освітлення стоянок , парковок , прилеглих територій або дворів , так і для внутрішнього освітлення складських і виробничих приміщень , цехів або під'їздів.

Якщо Ви практична людина , яка любить якість і високу ефективність - світлодіодне освітлення Bellson це саме те рішення , яке дозволить втілити цікавлять Вас задуми. Світлодіодні лампи , LED світильники , панелі , прожектори Bellson - це джерела освітлення , які можуть застосовуватися як вдома або в побуті , так і в офісах , ресторанах , кафе , торгових і бізнес центрах і т.п. Крім того , така продукція відповідає всім критеріям екологічності , економічності і довговічності.

Лампи Bellson Світильники Bellson Прожектора Bellson

 


MDA1Ym