Електрика від А до Я 


Автоматичні вимикачі Legrand


Модульні автоматичні вимикачі «Legrand», від французького гіганта в області електротехніки відрізняються винятковою надійністю і втіленням найсучасніших технологій. Модельний ряд модульних автоматичних вимикачів «Легранд» відмінно підходить для використання в житловому, комерційному та промисловому секторах. Автомати Легранд це захист на який можна покластися.

*Серія RX3 Домовий (Legrand) - це модульні автоматичні вимикачі з відключаючою здатністю 4.5кА, які ідеально підходять для застосування в житлових приміщеннях і невеликих комерційних будівлях. Серія підтримує однофазні, двофазні, трифазні і чотирифазні автоматичні вимикачі з термомагнітним розчеплювачем на струми від 6 до 63А із захисною характеристикою типу С.

*Серія TX3 категорії B 6kA (Legrand) - базова лінійка автоматичних вимикачів Легранд серії TX3, в розділі представлені вимикачі в одне, двох, трьох і чотирьох полюсному виконанні, на ток від 6А до 63А,з відключаючою здатністю 6кА.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального (побутового призначення).

*Серія TX3 категорії С 6kA (Legrand)базова лінійка автоматичних вимикачів Легранд серії TX3, в розділі представлені вимикачі в одне, двох, трьох і чотирьох полюсному виконанні, на ток від 6А до 63А,з відключаючою здатністю 6кА.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори).


YjhkZ