Електрика від А до Я 


РОЗЕТКИ-ВИМИКАЧІ / Серія UNICA(Schneider)


Серія Unica- це досконале поєднання витонченого дизайну з безпекою  кожного виробу серії. Завдяки великому вибору механізмів і рамок Ви  зможете комфортно підібрати саме те, що відповідає вашим побажанням.

 

Електроустановочні вироби цієї колекції задовільнять, як прихільників вишуканих інтер'єрів, так і любителів сучасних технологій в яскравих, соковитих кольорах.


* Unica Plus-дозволяє підкреслити індивідуальність і стиль кожного інтер'єру. Іспанські дизайнери використовували широку кольорову гаму - від холодних і спокійних до яскравих і пристрастних кольорів.


* Unica Top-елегантність благородних металів та коштовних порід деревини. Для механізмів в кольорі алюміній та графіт.


Unica Quadro-дванадцять соковитих та стильних кольорів для білих та бежевих механізмів.


* Unica Basic-строгий, практичний дизайн, доповнений кольоровими вставками. Використовуються з білим або бежевим механізмом.


* Unica Allegro-у виконанні 1.2.3.4 модуля- це функціональність та бездоганний дизайн.Витончений колір декоративних рамок Unica Allegro внесе індивідуальність та елегантність в будь-який інтер'єр.


* Unica Colors-це різноманіття кольорових вставок. Декоративні вставки у рамки Unica Colors змінюються дуже просто. Ви завжди зможете легко урізноманітнити дизайн інтер'єру , не розбираючи виріб.

Каталог:catalog-unica.pdf

MTgxO