Електрика від А до Я         

Реле керування ролокасетами РКР-422

 

Product no.: 1076
Ціна:
1,246.50 Грн

into the basket:
  шт.  

Призначення: реле призначене для керування ролокасетами (вгору та вниз) або іншими об’єктами (наприклад воротами), що приводяться в рух електродвигунами змінного струму за допомогою однопозиційних вимикачів. Реле може працювати як самостійно (для керування одними ролокасетами), так і в групі з іншими, що робить можливим централізоване керування багатьма ролокасетами.

Дія: ввімкнення двигуна ролокасети відбудеться після подання імпульсу (L або N) на один з керуючих входів. Двигун ввімкнеться на запрограмований користувачем достатній для повного підйому або опускання ролети час. Також існує можливість затримки ролети на вибраному користувачем рівні (неповний підйом чи опускання).

РЕЛЕ КЕРУВАННЯ РОЛОКАСЕТАМИ - КЕРУВАННЯ ОДНОКЛАВІШНЕ
КЕРУВАННЯ ЛОКАЛЬНЕ - вимикач, під’єднаний до контактів 5 і 6, керує однією ролокасетою (↑ - одна ролета вгору, ↓ - одна ролета вниз). Натисканням клавіші місцевого керування вмикається рух ролети у напрямку, протилежному до того, в якому востаннє рухалась ролета. Якщо ж ролета вже рухається, то натискання на клавішу місцевого керування здійснить її зупинку. Повторне натискання клавіші спричинить рух ролети в протилежному напрямку.
КЕРУВАННЯ ЦЕНТРАЛЬНЕ - спільна для багатьох реле (мінімум два) група вимикачів, під’єднана до контактів 7 і 8 керує всіма ролекасетами, що знаходяться у групі центрального керування (↑↑ - всі ролети вгору, ↓↓- всі ролети вниз).
Натисканням на клавішу центрального керування вмикається рух ролет в заданому напрямку. Якщо одна з ролет під час натиснення вже рухалась у цьому ж напрямку, її рух продовжиться. Якщо ж ролета рухалась у протилежному напрямку, спочатку вона зупиниться, а потім розпочне рух у вказаному напрямку.
Увага! Центральне керування здійснює вмикання руху ролет в заданому напрямку. Зупинка руху ролет відбувається лише після відліку запрограмованого часу або ж натисканням на довільну клавішу місцевого керування.

Технічні характеристики:
напруга живлення 220 В, 50 Гц
максимальний струм навантаження 8 A
максимальний струм імпульсу керування для L/N 1 мA
час ввімкнення програмований 0 с - 10 хв
сигналізація живлення зелений світлодіод
сигналізація спрацювання 2 червоних світлодіоди
споживана потужність 0,8 Вт
під`єднання проводів затискачі гвинтові 2,5 мм2
ступінь захисту IP40
габаритні розміри 1 модуль типу S (17,5 мм)
монтаж пристрою на DIN-рейці 35 мм
ZTBlMz