Електрика від А до Я         

Реле керування ролокасетами РКР-421

 

Product no.: 1075
Ціна:
1,246.50 Грн

into the basket:
  шт.  

Призначення: реле призначене для керування ролокасетами (вгору та вниз) або іншими об’єктами (наприклад воротами), що приводяться в рух електродвигунами змінного струму за допомогою однопозиційних вимикачів. Реле може працювати як самостійно (для керування одними ролокасетами), так і в групі з іншими, що робить можливим централізоване керування багатьма ролокасетами.

Дія: ввімкнення двигуна ролокасети відбудеться після подання імпульсу (L або N) на один з керуючих входів. Двигун ввімкнеться на запрограмований користувачем достатній для повного підйому або опускання ролети час. Також існує можливість затримки ролети на вибраному користувачем рівні (неповний підйом чи опускання).

РЕЛЕ КЕРУВАННЯ РОЛОКАСЕТАМИ - КЕРУВАННЯ ДВОХКЛАВІШНЕ
КЕРУВАННЯ МІСЦЕВЕ - група однопозиційних клавіш, під’єднаних до контактів 5 і 6, керує однією ролокасетою (↑ - одна ролета вгору, ↓ - одна ролета вниз). Натискання клавіші місцевого керування під час руху ролет спричинить зупинку їх руху. Наступне натискання цієї ж клавіші відновить рух ролети у визначеному відповідною клавішею напрямку.
КЕРУВАННЯ ЦЕНТРАЛЬНЕ - спільна для багатьох реле (мінімум для двох) група однопозиційних вимикачів, під’єднаних до контактів 7 і 8 керує всіма ролетами, що з’єднані у систему (↑↑ - всі ролети вгору, ↓↓ - всі ролети вниз).
Після натискання на клавішу центрального керування ролети почнуть рухатись у обраному напрямку. Якщо одна з ролет під час натиснення вже рухалась у цьому ж напрямку, її рух продовжиться. Якщо ж ролета рухалась у протилежному напрямку, спочатку вона зупиниться, а потім розпочне рух у вказаному напрямку. Центральне керування здійснює вмикання руху ролет. Зупинка ролет відбудеться лише після відліку запрограмованого часу або ж натисканням на довільну клавішу місцевого керування.

Технічні характеристики:
напруга живлення 220 В, 50 Гц
максимальний струм навантаження 2 A
максимальний струм імпульсу керування для L/N 1 мA
час ввімкнення програмований 0 с - 10 хв
сигналізація живлення зелений світлодіод
сигналізація спрацювання червоний світлодіод
споживана потужність 0,8 Вт
під`єднання проводів затискачі гвинтові 2,5 мм2
ступінь захисту IP40
габаритні розміри 1 модуль типу S (17,5 мм)
монтаж пристрою на DIN-рейці 35 мм
M2I0M